Varėnoje organizuojamos antrosios respublikinės šeimų plaukimo estafečių varžybos „Dano Rapšio taurė 2018“!

Kviečiame aktyviai registruotis ir dalyvauti šeimų plaukimo estafečių varžybose „Dano Rapšio taurė 2018“, kurios vyks 2018 m. gegužės 5 d. Varėnos sporto centro baseine.

Šeimų plaukimo estafečių dalyviai: 4 šeimos nariai, iš kurių bent 1 šeimos narys turi būti vaikas iki 16 metų, kitų amžius neribojamas.
Šeimos komandai gali atstovauti seneliai, jų vaikai, vaikaičiai, žentai ir marčios arba, pvz., du broliai su savo šeimomis, arba bet kuris kitas derinys, susijęs giminystės ryšiais (senelis su vaikaičiais, tėvas su dukromis ir t. t.).

Nepraleiskite puikios progos sudalyvauti šeimų plaukimo turnyre! Jūs turėsite visas galimybes ne tik laimėti SPORTLAND įsteigtus 100 ir 200 eurų vertės dovanų kuponus ir kitų vertingų prizų, LTOK įsteigtus apdovanojimus, mūsų partnerių COCA COLA HBC Lietuva, EMSI įsteigtų vertingų prizų bei dovanų, bet ir turiningai bei smagiai praleisti laiką nuotaikingame renginyje bei pabendrauti su Europos plaukimo čempionu Danu Rapšiu. Įspūdinga ir originali, Varėnos rajono herbą – bites – bei šeimų plaukimo varžybas iliustruojanti taurė – iš lieto akmens sukurta skulptūra – jau laukia mėgėjų („B“) grupėje varžybas laimėjusios šeimos.

Detalesnę informaciją rasite varžybų nuostatuose.

Paraiškos teikiamos iki 2018 m. gegužės 2 d.

REGISTRACIJA