Varėnos raj. krepšinio lygoje prabėgo VI-asis turas

Šeštadienio vakarą V-ajame ture įvyko trejos rungtynės, kurios baigėsi vidutiniškai 39,3 taškų skirtumu.

Pirmieji į aikštelę žengė KK „Bitės02“ ir Vaido Smolensko treniruojamas sporto klubas „Toreso“, kuris davė krepšinio pamokų jauniesiems Ryčio Amšiejaus auklėtiniams – 64:104.

„Toreso“ į pergalę vedė Eimantas Vojevockas ir Tadas Sakalauskas pelnę atitinkamai 33 ir 25 taškus. KK „Bitės02“ gretose debiutavo ir rezultatyviausias šiose rungtynėse buvo Arminas Pikutis su 20 taškų.

Antrosiose rungtynėse susitiko KK „Bitės98“ ir Žilinų krepšininkai. Be trenerio žaidę žiliniškiai 74:97nusileido „Bitėms98“ ir patyrė 4-ąjį pralaimėjimą pirmenybėse.

33 taškus įmetė Mantas Makselis, 31 pridėjo Povilas Gancevičius. Žilinų ekipoje aukštaūgis Erikas Šimoniūtis pelnė 18 taškų.

Vakarą užbaigė sporto klubas „Bitės“ ir Mariaus Sabaliausko šou. Prieš šias rungtynes Varėnos sporto centro darbuotojas Motiejus Baublys įžaidėjui įteikė sausio mėnesio MVP statulėlę, kurią įsteigė Varėnos raj. tarybos narys Dainius Žilius bei atsiminimo rėmelį už IV-ąjį turą.

Krepšininkui motyvacijos užteko su kaupu – jis pelnė 71 tašką, taip pagerindamas šio sezono rezultatyvumo rekordą, o SK „Bitės“ 137:82 sutriuškino Merkinės komandą.

M.Sabaliauskui puikiai talkino 27 taškus pridėjęs Vytautas Čiurlevičius.

Sekmadienį VI-ajame ture ant parketo išbėgo dar keturios komandos.

Skelbtose turo įdomiausiose rungtynėse susitiko sporto klubai „Erbis“ ir „Ekstra“, nuo pat pirmųjų minučių į priekį įsiveržę ir rungtynių tempą kontroliavę „Ekstra“ krepšininkai šventė 6-ąją pergalę – 105:72.

Lukas Jotautas pelnė 26 taškus, jam puikiai talkino Justinas Daškevičius (24) ir Darius Turonis bei Ernestas Ščesnulevičius po 22.

„Erbis“ gretose Rytis Amšiejus įmetė 27 taškus, 23 pridėjo Gediminas Plukys.

Antrosiose rungtynėse susikovė KK „Bitės“00 ir SK „Dzūkai“. Antano Krupėno vedami „Dzūkai“ priešinosi 25 minutes, bet vėliau pristigo jėgų, o jaunieji krepšininkai pabėgo ir nugalėjo rezultatu – 107:61. „Bitės“00 gretose Vytautas Kukulskis 28, Dovydas Rutkauskas 16, Dovydas Gaurys 15. „Dzūkų“ gretose 9 tolimus metimus pataikė ir 34 taškus surinko Antanas Krupėnas.

Turo naudingiausiu krepšininku pripažintas SK „Bitės“ lyderis Marius Sabaliauskas, kuris pelnė 71 tašką.

Į TOP 5 be M.Sabaliausko pateko: Antanas Krupėnas (SK „Dzūkai“) – 34, Eimantas Vojevockas (SK „Toreso“) ir Mantas Makselis (KK „Bitės“98) po 33, Povilas Gancevičius (KK „Bitės“98) – 31.

Daugiau apie VRKL skaitykite: krepsinis.varena.lt