Varėnos raj. krepšinio lygos čempionai – SK „Toreso“ krepšininkai

Balandžio 28 d. įvyko Varėnos raj. krepšinio pirmenybių 2017-18 m. finalas ir kova dėl bronzos medalių.

Dėl trečiosios vietos susikovė sporto klubas „Bitės“ ir „Ekstros“-TVM ekipos, šiose rungtynėse įnirtinga kova prasidėjo nuo pat pirmųjų minučių, o geresnį rezultatą švieslentėje rodė „Bitės“, po dviejų ketvirčių pirmaudamos – 40:34. Po ilgosios pertraukos rungtynės išliko atkaklios, tačiau O.Majero ir A.Filipovo vedamos „Bitės“ ketvirtajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą ir iškovojo bronzos medalius – 79:63.

SK „Bitėms“ daugiausiai taškų pelnė – Otas Majeras (27 tšk) ir Andrius Filiponas (23 tšk), o „Ekstros“-TVM išsiskyrė 13 taškų įmetęs Ernestas Ščesnulevičius.

Finale dėl aukso santykius aiškinosi KK „Bitės“-Varėnos SC I ir sporto klubas „Toreso“.  Pirmieji ledus pralaužė „Toreso“ krepšininkai, kurie po pirmojo kėlinio neženkliai įsiveržė į priekį (25:22), tačiau į ilgąją pertrauką išėjo turėdami net 19 taškų pranašumą.

Po didžiosios pertraukos Ryčio Amšiejaus auklėtiniai sumažino atsilikimą iki 10 taškų atžymos, bet tai buvo didžiausias jų pasiekimas ir įtikinamą pergalę finale šventė sporto klubas „Toreso“ įveikę „Bites“ rezultatu 92:72.

Naudingiausiu finalo krepšininku pripažintas 30 taškų pelnęs Deividas Aukštuolis, o geriausiu Evaldas Rastenis pridėjęs 18. Jiems dovanas įteikė sporto centro direktorius Ruslanas Oleinik, o medaliais ir taurėmis apdovanojo VRKL organizatorius Jonas Fugalis.

Finalines rungtynes stebėjo virš 100 žmonių, ačiū, kad domitės Varėnos sportu.