Varėnos raj. tinklinio pirmenybių čempionai – Vydenių ir TVM komandos

Balandžio 14-ąją dieną Ąžuolo gimnazijos sporto salėje paaiškėjo 2017-2018 m. Varėnos rajono tinklinio pirmenybių čempionai bei prizininkai vyrų ir moterų čempionatuose.

Stipriausia rajono moterų tinklinio komanda tapo Vydenių ekipa, kuri po penkių setų kovos 3:2 palaužė Senosios Varėnos „Varėnės“ tinklininkių pasipriešinimą.  Bronzos medaliais pasidabino Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos komanda, kuri 3:2 nugalėjo ir be medalių paliko Matuizų bendruomenę.

Vyrų kategorijoje intrigos buvo mažiau. Trečiąją vietą iškovojo ir bronzos medalius laimėjo Krivilių komanda, kuri rezultatu 3:1 įveikė vydeniškius. Stipriausia rajono vyrų tinklinio ekipa tapo ir čempionų taurę į viršų kėlė Varėnos technologijos ir verslo mokykla (TVM), kuri finale nepasigailėjo Valkininkų (3:0).

Nugalėtojams ir prizininkams taures bei medalius įteikė pirmenybių organizatorius Jonas Fugalis.  Renginio akimirkas rasite skiltyje „Galerija“.