Veteranų (35+) turnyre triumfavo sporto klubas „Erbis“

Gegužės 5-ąją dieną Varėnos Ąžuolo gimnazijoje vyko veteranų (35+) krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo trys ekipos – Marcinkonių, sporto klubai „Erbis“ ir „Dzūkai“.

Irmanto Matulevičiaus organizuojamame turnyre komandos sužaidė tarpusavyje bei išsiaiškino pozicijas dėl prizininių vietų.

Pirmosiose rungtynėse „Erbis“ rezultatu 64:46 įveikė Marcinkonių krepšininkus. Daugiausiai taškų nugalėtojams pelnė Andrius Jurkūnas (16 tšk) ir Gediminas Plukys (15 tšk).

Antrosiose „Erbis“ susitiko su „Dzūkais“ ir taip pat šventė įtikinamą pergalę – 50:30. Andrius Jurkūnas „Erbio“ gretose buvo rezultatyviausias su 16 įmestų taškų.

„Dzūkai“ dėl sidabro medalių iškovojo triuškinamą pergalę 61:32 prieš Marcinkonis. Alfredas Petrauskas buvo naudingiausias su 14 taškų.

Po trijų rungtynių paaiškėjo, kad pirmąją vietą iškovojo „Erbis“ (2/0), antri liko „Dzūkai“ (1/1), o bronza tenkinosi Marcinkonys (0/2). 

Komandų krepšininkams buvo įteiktos taurės bei atminimo medaliai. O specialiais prizais buvo apdovanotas vyriausias turnyro žaidėjas Jonas Žibūda iš Marcinkonių komandos ir naudingiausias turnyro krepšininkas Andrius Jurkūnas iš „Erbio“.

Nuotraukas iš turnyro rasite „Galerijoje“.