Žalgiriadoje – varėniškiai iškovojo bronzos medalius

Palangoje vyko LSD „Žalgiris“ 2018 m. Vasaros sporto žaidynių finalinės varžybos. Mūsų krepšininkai Utenos zoninėse varžybose  įveikę Uteną, Elektrėnus ir galingą Šiaulių komandą iškovojo teisę žaisti LSD „Žalgirio“ draugijos krepšinio finalinėse varžybose. Palangoje suvažiavo trijų zoninių  pogrupių nugalėtojai.

Pirmą dieną  įveikę po pratęsimo Jurbarko miesto komandą 65-63 ir nugalėję Uteną 69-63, sekmadieniui liko galinga Trakų komanda. Varėniškiams su  Trakų komanda rungtynės vyko labai permainingai, abi komandos laimėjo po 2 kėlinukus, tačiau sėkmingiau sužaidę susitikimo pabaigą Trakai  šventė pergalę  54-38. Finalinių varžybų trys komandos surinko vienodai po 5 taškus. Teko skaičiuoti įmestų – praleistų taškų skirtumą. Nugalėtojais tapo Trakų, antri  Utenos, o  treti liko Varėnos krepšininkai.