Tarptautinėse plaukimo varžybose, Alytuje, ne tik 4 medaliai, bet ir geriausios varžybų plaukikės titulas

Vasario 22 d. Alytuje vyko vienos iš populiariausių vaikų plaukimo varžybų Lietuvoje. Jose dalyvavo 26 komandos iš Lenkijos, Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos. Viso net 630 jaunųjų plaukikų. Jie varžėsi dviejose amžiaus grupėse: 07-08 m. g. mergaitės, berniukai ir 09-10 m. g. mergaitės, berniukai. Varėnos sporto centrą atstovavo 14 sportininkų.

Iš 26 komandų, bendroje medalių įskaitoje Varėnos sporto centras (2aukso, 2 sidabro) užėmė labai aukštą antrą vietą. Nusileista tik Panevėžio “Žemynos” komandai (3 aukso, 1 sidabro, 2 bronzos). Individualiose rungtyse iš varėniškių geriausiai sekėsi G. Mikalauskaitei ir I. Jurkūnaitei.

Greta, 50 m nugara įveikus per 0:42,43 s užėmė antrą vietą iš 92 dalyvių plaukusių šią distanciją, o 50 m krūtine rungtyje (0:45,30 s) iškovotas aukso medalis. Šis rezultatas geriausių varžybų plaukikų tarpe jai pelnė garbigą 6 vietą. 50 m peteliške nuotolyje antrą vietą ir sidabro medalį pelnė Ieva Jurkūnaitė (0:38,56 s). O 50 m laisvu stiliumi įveikus per 0:34,81 s ne tik iškovojo pirmą vietą, bet ir tapo geriausia jaunąja varžybų plaukike.

Medalių iškovoti nepavyko, bet puikius rezultatus pademonstravo ir aukštas vietas užėmė: Viltė Petrušytė 50 peteliške 0:49,21 s 9 vieta Amelija Kamarauskaitė 50 l/st 0:43,07 s 17 vieta Simona Budėnaitė 50 l/st 0:41,74 s 9 vieta Meida Grudzinskaitė 50 nugara 0:48,54 s 19 vieta Danielius Menčinskas 50 l/st 0:39,82 s 19 vieta .