Iš Kroatijos – su pagrindine taure

Į tarptautinį rankinio turnyrą „Makarska cup 2019“ Kroatijoje išvykome net 4 rankininkų komandos. Dvi paros kelionės autobusu su trumpu poilsiu prie Balatono ežero, 5 dienos alinančių kovų ir dvi paros į namus, kur vairuotojams ilsintis daugelis pramogavo Tatralandijos (Slovakija) vandens parke. Nuovargis, kaitri +38 C saulė, kibirai prakaito, daug mylimo rankinio, krūva sportinio pykčio, begalės nuostabios jūros bei kalnų – ir už tai atlyginta su kaupu! 2008 m. g. vaikinai – 2-oji vieta! 2006 m. g. vaikinai – 2-oji vieta! 2002 m. g. vaikinai – 3-oji vieta! Rankinio aikštelėse trenerių Irmanto Markiavičiaus, Loretos Manarkienės, Tomo Baryso ir  Povilo Perušio auklėtiniams teko susitikti su Norvegijos, Kroatijos, Slovėnijos, Vengrijos, Lenkijos, Čekijos, Slovakijos, Makedonijos, Juodkalnijos bei Lietuvos rankininkais.

Būtent Varėnos vardas buvo minimas dažniausiai pagrindinėje Makarska miesto rotušės aikštėje turnyro uždarymo ceremonijoje. Į sceną taurių ir medalių atsiimti kviečiamos trys Varėnos komandos, iš 12 visų amžiaus grupių renkamų geriausių žaidėjų net 4 prizai lietuviams – varėniškiams. Ir didžiausias įvertinimas bei rankinio šventės kulminacija, tai pagrindinio trofėjaus „Makarska Sun“ įteikimas komandai, kuri ryškiausiai žibėjo rankinio aikštėse bei už jos ribų, komandai kuri daugiausiai šypsojosi, plojo ir turėjo didžiausia rankinio dvasią. Būtent šiuos kriterijus 100% atitiko Varėnos SC kolektyvas ir paskelbtas laimėtoju. |

„Super“ komanda iš „super“ turnyro grįžome įgiję daug žaidybinės patirties, susiradę draugų, įdegę, prisimaudę Adrijos jūroje ir dėkingi tėveliams, už galimybę išvykti ir dalyvauti šiame turnyre.

Treneris Povilas Petrušis