Lietuvos rankinio federacijos taurės finale – Klaipėdos „Dragūno“ ir Mykolo Lapiniausko triumfas

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkų ir Kauno „Žalgirio“ rankininkių pergalėmis baigėsi Utenoje vykęs Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės turnyro finalo ketvertas. Vyrų turnyro finale „Dragūno“ rankininkai susitiko su praėjusių metų taurės laimėtoja Vilniaus „Šviesa“. Įpusėjus pirmam kėliniui „Dragūnas“ išsiveržė į priekį 12:6 ir „Šviesos“ treneriui prireikė paimti jau antrą minutės pertraukėlę. Po jos „Šviesa“ laimėjo atkarpą 4:0 ir jau „Dragūno“ treneris paprašė pertraukėlės perstatyti savo komandos gretas. Pirmą kėlinį „Dragūnas“ laimėjo dviem įvarčiais 16:14. 

Antro kėlinio pradžioje komandos keitėsi įvarčiais, bet po kelių vilniečių klaidų „Dragūnas“ 42 min. susikrovė šešių įvarčių persvarą 28:22. „Šviesa“ puolime vietoje vartininko pradėjo leisti septintą aikštės žaidėją ir netrukus atsilikimą sumažino perpus 26:29. Bet „Dragūnas“ daugiau neleido varžovams priartėti ir 54 min. atstatė turėtą persvarą 33:27.  Rungtynių pabaigoje „Šviesai“ nepavyko pasiekti persilaužimo ir „Dragūnas“ laimėjo finalą rezultatu 38:31. 

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo abu krašto žaidėjai – Laurynas Simonavičius ir varėniškis Mykolas Lapiniauskas pelnė po 9 įvarčius, 7 įvarčius prie pergalės pridėjo Gytis Šmantauskas, 5 įvarčius įmetė Karolis Stropus. „Šviesos“ komandai po 6 įvarčius pelnė Šarūnas Ugianskis ir Valdas Drabavičius, 5 įvarčius įmetė Karolis Bliuvas. 

„Šviesos“ komandai atstovavo trys varėniškiai – Laurynas Palevičius, Marius Miškinis ir Rapolas Valadka.

handball.lt informacija ir nuotr.