Lietuvos štangos spaudimo čempionate – varėniškių pergalės ir medaliai

Dzūkų tankai gausiomis pajėgomis, šturmavo žemaitijos pakraštyje įsikūrusius Mažeikius, kuriame kovo 16 dieną vyko dar nematyta dalyvių gausa pasižymėjęs Lietuvos štangos spaudimo čempionatas. Beveik 220 dalyvių stojo į kovą dėl medalių.

Šioje kovoje, Varėnos Geležies lygos rinktinei netrūko nei atkaklių kovų iki paskutinių minučių, nei pergalės džiaugsmo nei nusivylimo kartėlio. Namo į Varėną grįžome net su 7 medaliais, iš kurių 4 aukso, 1 sidabro ir 2 bronzos.

Lengviausioje svorio kategorijoje Silvija Pečiukonytė išspaudė 42,5kg ir nepalikusi jokių vilčių savo varžovėms tapo čempione. Svorio kategorijoje virš 72kg jauniausia varžybų dalyvė Valerija Petrovaitė iškėlusi 47,5 kg iškovojo bronzos medalį, o Almeida Turauskaitė ne tik tapo čempione, bet ir tapo absoliučiai stipriausia jaunių varžybų dalyvė. Svorio kategorijoje iki 72kg dramatiškoje kovoje Ugnė Karsokaitė paskutiniu bandymu išspaudė 65kg ir aplenkusi varžoves iškovojo aukso medalį. Suaugusiųjų grupėje Ieva Balukonytė svorio kategorijoje iki 63kg iškėlusi 60kg užėmė 4 vietą. Po merginų savo jėgas išbandė ir vaikinai. Svorio kategorijoje iki 59kg Paulius Pilelis po atkaklios kovos iškovojo bronzos medalį. Svorio kategorijoje iki 74kg Titas Martusevičius užėmė 9 vietą, o Irmantas Baublys išspaudęs 77,5kg liko 8-tas. Marius Niadzvetskas liko 5 svorio kategorijoje iki 83kg, o Nedas Mureika pelnė sidabrą kategorije virš 105kg.  Veteranų amžiaus grupėje 62 metų Vytautas Kazlauskas parodė mūsų jaunimui pavyzdį ir išspaudęs 112,5kg ne tik tapo čempionu, bet ir užėmė 2 vietą absoliučioje veteranų įskaitoje.

Treneris Linas Sabaitis