„Neptūno dieną“ Varėnos baseine nemokamai pramogaus rajono bendruomenės

Jau antrus metus Varėnos sporto centras bei „Neptūno“ natūralaus mineralinio vandens gamyklą valdanti bendrovė „Coca–Cola HBC Lietuva“ Pasaulinę Vandens dieną mini organizuodami socialinius projektus Varėnos miesto ir rajono gyventojams. Praėjusiais metais „Neptūno dieną“ pramogavo rajono daugiavaikės šeimos, o šiais metais kovo 23–ąją vyksianti „Neptūno diena“ šią progą minėti pakvies rajono bendruomenes. Tądien maždaug penkiems šimtams jų narių bus sudaryta galimybė nemokamai pramogauti Varėnos baseine visą dieną.  Kiekviena iš anksto užsiregistravusi bendruomenė galės ne tik nemokamai dvi valandas mėgautis baseino teikiamais malonumais, tačiau ir bendrauti, varžytis tarpusavyje bei geriau pažinti vieni kitus, atrasti bendrų veiklų, kurias bendradarbiaudami galės tęsti ir vėliau.

Bendruomenes svetingai sutiks, visą reikiamą informaciją suteiks ir gerą nuotaiką dovanos šventės šeimininkas Neptūnas. Įveikę jo užduotis, bendruomenių nariai bus palydėti į Neptūno valdas. Šventinę atmosferą čia kurs nuotaikinga muzika. Kiekvienas turės galimybę pasidaryti asmenukę ir įsiamžinti su Vandens dienos atributika bei Jūros personažu prie „Neptūno dienos“ sienelės. Kiekvienas dalyvis taip pat galės įsiamžinti ir čia pat gauti dovanų nuotrauką iš foto būdelės.

Turiningai praleisti laiką laukiantiems savo eilės ar jau pasimėgavusiems baseino paslaugomis kvies ir specialiai įrengtos įvairių pramogų erdvės.  Bendruomenių nariai turės galimybę patys pasigaminti „Neptūno dienos“ medalį, nupiešti monotipiją, pasigaminti originalų atviruką, kurie bus prisiminimas apie renginį bei padedami dailininko, bendrai ant drobės pieš paveikslą „Neptūno diena“ atveria duris bendruomenėms“. Taip pat renginio metu profesionalus dailininkas pieš šaržus kiekvienam norinčiam.

Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta džiaugiasi, kad organizuojama „Neptūno diena“ Varėnos baseine – puiki socialinė akcija ir įsimintina dovana  rajono bendruomenėms. „Smagu, kad bendradarbiavimas su „Neptūną“ valdančia „Coca–Cola HBC Lietuva“ jau duoda gražių rezultatų, kuriais gali džiaugtis mūsų rajono gyventojai. Kviečiu bendruomenes pasinaudoti puikia proga visiems drauge nemokamai papramogauti Varėnos baseine“, – sako rajono vadovas.

„Varėna yra dar daugelio neatrasta Lietuva, kuri džiugina ne tik nuostabaus grožio gamta, bet ir geranoriškais, kūrybingais, aktyviais žmonėmis, nuoširdžiai puoselėjančiais savo kraštą, – sako Coca-Cola HBC Lietuva Viešųjų ryšių ir komunikacijos vadovė Gabrielė Šerėnienė. – Esame bendrovė, kuriai socialinė atsakomybė yra svarbi veiklos dalis, tad bendruomenių gerovės stiprinimas yra vienas iš mūsų tvarumo prioritetų.“

Varėnos sporto centro sportinės veiklos projektų vadovas Rolandas Markinas pažymi, jog šių metų socialinio projekto tikslas –  suburti rajono bendruomenes į bendrą renginį, kad jos ne tik sveikai ir turiningai praleistų laisvalaikį Varėnos baseine, bet ir pabendrautų tarpusavyje, labiau pažintų vieni kitus. „Kadangi šiemetinės akcijos tikslas – viską daryti kartu, kviečiame bendruomenes sukurti „Neptūno dienos“ šventę drauge. Norime, kad jos su savo veiklomis įsijungtų į pačios šventės programos kūrimą, pasirodymus. Kviečiame dalyvauti  vaikus, jaunimą ir suaugusius, taip skatindami puoselėti bendrystę tarp įvairaus amžiaus bendruomenės narių“.

 „Neptūno dienos“ dalyviai jau rengiasi šventei, su nekantrumu jos laukia ir tariasi, kaip originaliai ir išradingai sudalyvauti.  Jie turės su atributika pasipuošti bendruomenėms skirtus reprezentacinius staliukus,  originaliai pristatyti savo veiklą vandens tematika ir reprezentuoti bendruomenę tol, kol naudosis baseino paslaugomis. Kad baseine nebūtų spūsties, bendruomenės pramogaus pagal iš anksto joms nurodytą laiką ir keisis kas valandą.

Šios socialinės akcijos organizatoriai maloniai laukia kiekvieno, norinčio sveikai, turiningai, linksmai ir įsimintinai  praleisti laisvalaikį Varėnos baseine ir tikisi, kad  „Neptūno dienos“ dalyviai čia patirs daug malonių įspūdžių. Bendruomenių nariai kviečiami  pasidalinti savo asmenukėmis iš Varėnos sporto centro baseino socialiniuose tinkluose pažymint #VarėnosBaseinas bei #Neptūnodiena.

Tądien Varėnos kultūros centro kino ir parodų salėje 11 valandą bendruomenių atstovams vyks seminaras apie vandens naudą, kurį ves dr. A. Barzda, o jį organizuoja Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Jame dalyvauti ir sužinoti apie vandens svarbą mūsų organizmui kviečiami visi norintys. Tad pasaulinė Vandens diena Varėnoje bus paminėta tikrai įsimintinai ir prasmingai.


Rūta Averkienė