Varėnos raj. krepšinio lygoje lyderiauja sporto klubas „Toreso“

9-tasis Varėnos raj. krepšinio lygos (VRKL) turas pažėrė įnirtingų kovų. Alberto Švilpos auklėtiniai sužaidė paskutinį sezoną mačą, kai 77:100 nusileido KK „Bitės’00“ krepšininkams.

KK „Bitės’00“ į pergalę vedė 31 tašką pelnęs Vytautas Kukulskis, Dovydas Rutkauskas pridėjo 21, o Kęstutis Rauluškevičius 15. Merkinės gretose Donatas Bingelis 22.

Merkiniškiams tai buvo paskutinės rungtynės šiame sezone, nes į nuvažiuojantį atkrintamųjų traukinį jie nepateko.

Antrosiose rungtynėse susitiko Valdo Riaubio treniruojami Žilinai ir jauniausios KK „Bitės’02“, pastarieji pirmieji į priekį įsiveržė ir trapią persvarą laikė du rungtynių kėlinius. Po ilgosios pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojom, žiliniškiai įgijo dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat finalinės sirenos, kuri skelbė jų pergalę rezultatu – 74:62.

Žilinams Edvinas Vyšniauskas įmetė 19 taškų, jam puikiai talkino Edvinas Vaitkevičius su 17. KK „Bitės’02“ komandoje asmeninį sezono rezultatą užfiksavo Tadas Bercevičius (22 tšk).

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse susitiko sporto klubai „Erbis“ ir „Dzūkai“, čia permaininga ir įnirtinga kova vyko visas rungtynes, o nugalėtojui išsiaiškinti prireikė net 2 pratęsimų, po kurių paaiškėjo, kad antrąją pergalę iš eilės ir šiame sezone iškovojo „Dzūkai“ (75:68).

Tai buvo pirmieji pratęsimai 2018-19 m. sezone. Pratęsimo metu dzūkus į priekį tempė snaiperis Antanas Krupėnas pelnęs 28 taškus (6 tritaškiai) ir Ričardas Balcevičius 19.

„Erbis“ gretose dar vieną rezultatyvų solo pasirodymą surengė Gediminas Plukys, krepšininkas aikštelę paliko savo sąskaitoje įsirašęs 39 taškus (4 tritaškiai).

***

Varėnos raj. krepšinio lygos (VRKL) reguliarųjį sezoną užbaigė rungtynės tarp turnyrinės lentelės lyderių SK „Toreso“ bei KK „Bitės’98“.

Nuo pat pirmųjų minučių aikštėje užvirė kieta ir aštri kova, kurią nusakė ir rungtynių rezultatas, kuris po 2 ketvirčių rodė lygius skaičius – 44:44.

Po ilgosios pertraukos rungtynes geriau tęsė „Toreso“ krepšininkai, kurie savo varžovams per 3 kėlinį leido įmesti vos 4 taškus (61:48), per paskutines 10 minučių Ryčio Amšiejaus auklėtiniai dar bandė kabintis, tačiau tas vaisių nedavė ir SK „Toreso“ liko nepralaimėjęs šiame sezone – 82:60.

„Toreso“ gretose rezultatyviausi buvo aukštaūgiai Tomas Šiškevičius ir Edvinas Lebeckas pelnę atitinkamai 22 ir 21 tašką. KK „Bitės’98“ komandoje – Povilas Gancevičius įmetė 30.

KK „Bitės’98“ padėti negalėjo traumuotas Mantas Makselis, o SK „Toreso“ gretose nebuvo būrio žaidėjų: Nerijaus Kavaliausko, Edvino Petrušio, Manto Dzimanavičiaus, Aivaro Keršio.

Tai buvo jau 5 kartas iš eilės, kai sporto klubas „Toreso“ laimi reguliarųjį sezoną.

Šias lyderių rungtynes stebėjo virš 100 žmonių.

***

Paskutiniojo reguliaraus sezono turo (9) MVP tapo KK „Bitės’00“ lyderis Vytautas Kukulskis.

Krepšininkas į merkiniškių krepšį įmetė 31 tašką ir padėjo savo komandai iškovoti įtikinamą pergalę (100:77). Be V.Kukulskio į TOP 5-tuką pateko dar šeši krepšininkai: Gediminas Plukys (SK „Erbis“) – 39 tšk, Povilas Gancevičius (KK „Bitės’98“) – 30, Antanas Krupėnas (SK „Dzūkai“) – 28 ir trys žaidėjai po 22 tšk (Tomas Šiškevičius (SK „Toreso“), Tadas Bercevičius (KK „Bitės’02“) ir Donatas Bingelis (Merkinė)).