Varėnos raj. krepšinio lygoje prabėgo 8-ojo turo rungtynės

Lyderių akistatoje susitiko sporto klubai „Toreso“ ir „Ekstra“, tolimais metimais į priekį pabėgę Vaido Smolensko auklėtiniai susikrovė dviženklį pranašumą, tačiau po ilgosios pertraukos atsisėdus dėl asmeninių pražangų Eimantui Vojevockui, „Ekstra“ krepšininkai prisivijo varžovus per vieną metimą, Eimantas sugrįžo į aikštelę, o „Toreso“ laimėjo 76:71.

Eimantas Vojevockas pelnė 28 taškus, 13 įmetė Justinas Linkevičius, o Tautvydas Kropis pridėjo 12. Šiose rungtynėse pirmą kartą 2018-19 m. sezone ant parketo pasirodė ir Tomas Šiškevičius, kuris į varžovų krepšį įmetė 10 taškų.
„Ekstra“ gretose Raimundas Budėnas su 16 taškų buvo rezultatyviausias, 14 pridėjo Lukas Jotautas.

Bičių derbyje tarp KK „Bitės’00“ ir KK „Bitės’98“, buvo stipresni pastarieji, Manto Makselio vedama komanda užtikrintai 97:76 įveikė dublerinę komandą.
Mantas Makselis „išrašė“ 41 taško čekį bei užfiksavo antrą geriausią rezultatą šiame sezone, beje pirmasis taip pat priklauso jam (48 tšk). Kitoje barikadų pusėję rezultatyviausias buvo Vytautas Kukulskis su 21 tašku.

Trečiose rungtynėse susikovė SK „Erbis“ ir svečiai iš Žilinų. Brolių Vyšniauskų tempiami Žilinai 95:74 įveikė sporto klubą „Erbis“ ir iškovojo 4-ąją pergalę.
Rimvydas Vyšniauskas įmetė 20, jo brolis Edvinas 18. „Erbis“ gretose Rytis Amšiejus su 28 taškais buvo rezultatyviausias.

Sekmadienį iš dviejų rungtynių įvyko tik vienerios, kadangi sporto klubas „Bitės“ antrą kartą neatvyko į Ąžuolo gimnazijos sporto salę, o tai reiškia, kad komanda traukiasi iš pirmenybių.

Pirmosiose rungtynėse susitiko turnyrinės lentelės kaimynai SK „Dzūkai“ ir Merkinė. Kontrolę ir rungtynių rezultatą visas rungtynes valdė „Dzūkai“ krepšininkai, ketvirtajame ketvirtyje merkiniškiai dar persvėrė rezultatą, tačiau tik vienai atakai.

Likus žaisti 8 sekundes Alberto Švilpos vadovaujama Merkinė dar turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau Dainiaus Žiliaus tolimas metimas skriejo pro šalį – 80:77.

„Dzūkai“ į pergalę vedė Kastytis Saldys pelnęs 28 taškus, 20 (3/14 tritaškiai) pridėjo Antanas Krupėnas. Merkiniškių gretose šiame sezone debiutavo Ovidijus Malakauskas, jis pelnė 22 taškus ir buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas.

VIII turo rezultatyviausiu (MVP) krepšininku pripažintas Mantas Makselis iš KK „Bitės‘98“ komandos, kuris įmetė 41 tašką. Į simbolinį turo penketuką be M.Makselio pateko: Rytis Amšiejus (SK „Erbis“), Kastytis Saldys (SK „Dzūkai“) ir Eimantas Vojevockas (SK „Toreso“) po 28 tšk. Bei Ovidijus Malakauskas (Merkinė) 22 tšk.