Krepšinio lygoje pirmasis ketvirtfinalis be didesnių staigmenų

Ketvirtfinalio etapas Varėnos raj. krepšinio lygoje (VRKL) prasidėjo rungtynėmis tarp sporto klubo „Ekstra“ ir KK „Bitės’02“, čia jėgą ir puikų puolimą pademonstravo „Ekstra“ krepšininkai, kurie be vargo 84:59 palaužė jaunąsias bites ir serijoje iki 2 pergalių įsiveržė į priekį 1:0.

„Ekstra“ gretose Raimundas Budėnas pelnė 23, 18 pridėjo Ernestas Ščesnulevičius.

Bičių derbyje atkaklus mūšis prasidėjo Vytauto Kukulskio (KK „Bitės’00) solo pasirodymų, krepšininkas per pirmąjį ketvirtį pelnė 17 taškų, tačiau po 2 kėlinių švieslentėje rezultatas buvo lygus – 45:45.

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą ant savo pečių paėmė „Bitės’98“ lyderių duetas Povilas Gancevičius ir Mantas Makselis, žaidėjai kartu įmetė 70 taškų, o jų komanda šventė pergalę 99:85 ir serijoje pirmauja 1:0. Vytautas Kukulskis rungtynes baigė savo sąskaitoje įrašęs skaičių 40.

Sekmadienio popietę į aikštelę pirmieji žengė SK „Erbis“ ir Žilinų komandos. Ryčio Amšiejaus ir Gedimino Plukio vedama komanda turėjo dviženklę persvarą, tačiau jos neišsaugo, o tuo pasinaudoję žiliniškiai kabinosi į rungtynes, bet sėkmė labiau lydėjo SK „Erbis“ krepšininkus – 81:76.

Rytis Amšiejus įmetė 29, Gediminas Plukys pridėjo 22. Kitoje stovykloje Erikas Šimoniūtis 27, Edvinas Vyšniauskas 16.

Paskutinėse pirmojo ketvirtfinalio rungtynėse sporto klubas „Toreso“ nepasigailėjo Deivio Janulevičiaus treniruojamų SK „Dzūkai“, jie net 101:39 sutriuškino varžovus.

Nugalėtojų gretose Tautvydas Kropis pelnė 36 taškus, Justinas Linkevičius pridėjo 20. „Dzūkai“ gretose rezultatyviausias buvo Alfredas Petrauskas 14.

Prieš šias rungtynes buvo įteiktas apdovanojimas sporto klubui „Toreso“, kuris laimėjo reguliarųjį sezoną (9/0), prizą atsiėmė ekipos treneris Algimantas Barišauskas.

Pirmojo ketvirtfinalio naudingiausiais (MVP) krepšininkais pripažinti KK „Bitės’98“ aukštaūgis Povilas Gancevičius bei SK „Toreso“ snaiperis Tautvydas Kropis. Abu krepšininkai į varžovų krepšį įmetė po 36 taškus.

Į simbolinį penketuką be P.Gancevičiaus (KK „Bitės’98“) ir T.Kropio (SK „Toreso“) taip pat pateko: Vytautas Kukulskis (KK „Bitės’00“) – 40, Mantas Makselis (KK „Bitės’98“) – 34 ir Rytis Amšiejus (SK „Erbis“) – 29.

Per antrąjį ketvirtfinalį atminimo rėmelius įteiks Varėnos sporto centro renginių organizatorius Motiejus Baublys.