NBA 2k19 turnyre: Roko Trunc pergalė prieš Edviną Zaliecką

Saulėtą šeštadienio popietę 16 varėniškių rinkosi į Atvirą jaunimo centrą, kur dalyvavo Varėnos sporto centro rengiamame NBA 2K19 turnyre. Prieš pat turnyrą dalyviai išsitraukė savo poros numerį bei komandą, kurią atstovavo visą turnyrą.

1. Mykolas Baliūnas („76ers“)

Pirmajame etape geriausiai sekėsi Egidijui Bražui, kuris su Milvokio „Bucks“ 73:38 nepasigailėjo Oskaro Petrušio valdomos „Thunder“ ekipos.

Į pusfinalį pateko: M.Baliūnas („76ers“), E.Balionis („Rockets“), E.Zalieckas („Nets“), J.Baublys („Raptors“), R.Trunc („Warriors“), A.Vinickas („Pistons“), E.Andrijauskas („Nuggets“) ir E.Bražas („Bucks“).

Pusfinalyje didelės intrigos nebuvo: E.Balionis („Rockets“) 63:43 įveikė M.Baliūną („76ers“), E.Zalieckas („Nets“) 65:37 nepaliko vilčių J.Baubliui („Raptors“). Vakarų konferencijoje R.Trunc su „Warriors“ 63:36 sutriuškino A.Vinicko atstovaujama „Pistons“ komandą, o E.Bražas („Bucks“) 70:50 nugalėjo E.Andrijauską („Nuggets“).

Rytų konferencijos finale Edvinas Zalieckas su Bruklino „Nets“ 51:39 įveikė Eimanto Balionio („Rockets“) pasipriešinimą, o vakaruose triumfavo Rokas Trunc („Warriors“) 73:47 sutriuškinęs Milvokio „Bucks“ ir Egidijų Bražą.

Didžiajame NBA 2k19 finale po atkaklios kovos Rokas Truncs ir „Warriors“ 42:38 palaužė Edviną Zaliecką („Nets“) bei tapo šio turnyro čempionu. Kovoje dėl trečiosios vietos E.Bražas („Bucks“) 75:42 įveikė E.Balionį ir „Rockets“ krepšininkus.

Dešimt geriausiai pasirodžiusius turnyro dalyvius apdovanojo Varėnos sporto centro renginių organizatorius Motiejus Baublys, kuris žaidėjams įteikė NBA puodelius, medalius bei didžiąją turnyro taurę.