Regionų Taurėje – Varėnos plaukikai iškovojo 15 medalių

Ignalinoje, gegužės 29 d., pirmą kartą buvo surengta Lietuvos regionų taurė. Varžybose dalyvavo net 13 komandų, viso 200 dalyvių. Sportininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse, nuo pačių jauniausių iki jau suaugusių plaukikų.

Varėnos sporto centrą atstovavo 22 plaukikai. Kurie iškovojo net 15 medalių ir bendroje komandinėje įskaitoje užėmė aukštą 4 vietą. Asmeninėse rungtyse geriausiai sekėsi auksinėms “Varėnos žuvelėms” Ievai Jurkūnaitei (1 aukso medaliai, 2 sidabro), Greta Mikalauskaitė (1 sidabro, 2 bronzos apdovanojimai). 3 medalius taip pat iškovojo ir Viktorija Keršytė (2 sidabro, 1 bronzos apdovanojimai). Po bronzinį medalį namo parsivežė Barbora Balcevičiūtė ir Karina Miliauskaitė. 4/50 m Estafetiniuose plaukimuose, jauniausiųjų amžiaus grupėje, lygių sau neturėjo pirmoji VSC komanda (K. Miliauskaitė, G. Mikalauskaitė, I. Jurkūnaitė, U. Petrušytė). Trečiąja vietą ir bronzinius medalius laimėjo antroji VSC komanda G. Raulušaitytė, G. Debesiūnaitė, A. Kamarauskaitė, V. Petrušytė. Vyresniųjų amžiaus grupėje antrą vietą iškovojo U. Mikalauskaitė, A. Ramanauskaitė, A. Tankelevičiūtė, M. Grudzinskaitė. Ir vyriausiųjų amžiaus grupėje trečiu rezultatu atplaukusios ir bronzinius apdovanojimus laimėjusios V. Keršytė, E. Beinaravičiūtė, B. Balcevičiūtė, V. Ilickaitė.

Džiaugiuosi pasiektais rezultatais – sakė plaukikų treneris Gytis Kašėta.