Varėniškės pasimatavo Lietuvos rinktinės aprangą

Lapkričio 29- gruodžio 8 dienomis Kaune vyko neeilinis renginys- daugiau nei 500 atletų iš viso senojo žemyno kampelių susirinko į Europos jėgos trikovės čempionatą. Lietuvos moterų rinktinės garbę gynė net 3 varėniškės.

Pirmoji ant pakylos žengė jauniausia rinktinės narė ir viso čempionato dalyvė Valerija Petrovaitė. Keturiolikmetei varėniškei pritūpimuose pakluso 115, spaudžiant nuo krūtinės 50, o atkėlimuose nuo žemės 100 kilogramų sveriančios štangos. Bendroje jaunių iki 18 metų įskaitoje Valerija liko 4. Įdomu tai, kad antidopingo agentūros kontrolieriai nusprendė patikrinti varėniškę ir taip ji tapo viena jauniausių testuotų merginų Lietuvoje. Jaunimo amžiaus grupėje Ugnė Karsokaitei teko nelengva užduotis- jai per savaitę reikėjo priaugti 4 kilogramus, kad bent minimaliai viršytų svorio kategorijos barjerą. Vargais negalais tilpusi į kategoriją varėniškė stojo į kova su ne tik žymiai vyresnėmis, bet ir sunkesnėmis varžovėmis. Jos rezultatai pritūpimai su štanga 100kg, spaudimas 65kg , atkėlimai 110kg. Bendroje įskaitoje Ugnė užėmė 6 vietą.Beprotiškame suaugusių moterų 36 dalyvių sraute savo jėgas išbandė ir Ieva Balukonytė. Per alinančią, 6 valandas trukusias kovą Ieva atsistojo su 102,5 kg, išspaudė 60kg ir atkėlusi 125 kg bendroje įskaitoje užėmė 22 vietą.Geležies lygos sporto klubas dėkoja už finansinę pagalbą Varėnos rajono savivaldybei, kurios dėka varėniškės, galėjo garbingai atstovauti šalies nacionalinę rinktinę.