Sporto organizatoriai

2019 M. VARĖNOS RAJONO SENIŪNIJŲ SPORTO OGANIZATORIŲ DARBO GRAFIKAS

1. Varėnos seniūnija Senoji Varėna, sporto organizatorė Aldona Taraskevičienė.
A. Ryliškio pagr. m-klos sporto salė. A Ryliškio g. 14.

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadiendis, Sekmadienis

17.00 – 20.00 val.

16.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

16.00 – 20.00 val.

2. Varėnos seniūnija Perlojos kaimas, sporto organizatorius Rimas Ciūnys.
Perlojos daugiafunkcinio centro sporto salė, Perliaus g. 30.

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadiendis, Sekmadienis

18.00 – 22.00 val.

18.00 – 22.00 val.

18.00 – 22.00 val.

18.00 – 22.00 val.

18.00 – 22.00 val.

3. Matuizų seniūnija, sporto organizatorė Rita Rimgailienė.
Matuizų vid. m-klos sporto salė, Dzūkų g. 2.

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadiendis, Sekmadienis

18.00 – 22.00 val.

18.00 – 22.00 val.

18.00 – 22.00 val.

18.00 – 22.00 val.

18.00 – 22.00 val.

4. Merkinės seniūnija, sporto organizatorius Albertas Švilpa.
Merkinės V. Krėvės gimnazijos sporto salė, Seinų g. 10.

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadiendis, Sekmadienis

17.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

5. Valkininkų seniūnija, sporto organizatorius Tadas Kazlauskas.
Merkinės V. Krėvės gimnazijos sporto salė, Seinų g. 10.

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadiendis, Sekmadienis

18.30 – 22.30 val.

18.30 – 22.30 val.

18.00 – 22.00 val.

18.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

6. Vydenių seniūnija, sporto organizatorius Jonas Šiškevičius.
Vydenių pagr. m-klos sporto salė, Mokyklos g. 2.

Antradienis

Penktadienis

Šeštadiendis, Sekmadienis

17.00 – 22.00 val.

16.00 – 21.00 val.

7. Vydenių seniūnija Krivilių kaimas, sporto organizatorius Zigmas Nedzveckas.
Krivilių laisvalaikio ir pramogų centras, Krivio g. 25.

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadiendis, Sekmadienis

18.00 – 22.00 val.

18.00 – 22.00 val.

18.00 – 22.00 val.

18.00 – 22.00 val.

18.00 – 22.00 val.

8. Jakėnų seniūnija, sporto organizatorius Valdas Riaubys.
Žilinų pagr. m-klos sporto salė, Mokyklos g. 16.

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadiendis, Sekmadienis

17.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

9. Kaniavos seniūnija, sporto organizatorius Jaunus Grikšas.
Panočių vid. m-klos sporto salė, Mokyklos g. 40.

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadiendis, Sekmadienis

17.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

10. Marcinkonių seniūnija, sporto organizatorė Lina Korsakienė.
Marcinkonių pagr. m-klos sporto salė, Miškininkų g. 53.

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadiendis, Sekmadienis

17.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

11. Marcinkonių seniūnija, sporto organizatorius Valdas Lukšys.
Kabelių universalus daugiafunkcinio centro sporto salė, Mokyklos g. 1.

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadiendis, Sekmadienis

17.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

17.00 – 21.00 val.

12. Varėnos seniūnija, sporto organizatorė Daiva Amšiejienė .
Sarapiniškių universalus daugiafunkcinis skyrius, Dainavos g. 18.

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadiendis, Sekmadienis

13.00 – 17.00 val.

13.00 – 17.00 val.

13.00 – 17.00 val.

13.00 – 17.00 val.

13.00 – 17.00 val.