Programa – Rizikos grupės vaikai ir jaunimas sporte Nr. LT-PL-2S-125

Parengta programa „Rizikos vaikai ir jaunimas sporte“

Programa parengta įgyvendinant tarptautinį kartu su pasienio partneriais projektą „Aktyvios ir sveikos pasienio bendruomenės“, skirtą Varėnos rajono ir Ožyšo savivaldybių (Lenkijos Respublika) gyventojams.  Pagrindinis programos tikslas – padidinti rizikos grupės vaikų ir jaunimo gerovę, taikant sportines ir socialines vadybines priemones. Programa parengta kartu su socialinėje ir jaunimo srityje dirbančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis, valstybinio sektoriaus darbuotojais, savanoriais, pasidalinant patirtimi darbo su rizikos vaikais ir jaunimu srityje. (atsisiųsti visą programą)

Nuo šių metų sausio 1 dienos pradėtas įgyvendinti pirmasis tarptautinis kartu su pasienio partneriais projektas „Aktyvios ir sveikos pasienio bendruomenės“, skirtas Varėnos rajono ir Ožyšo savivaldybių (Lenkijos Respublika) bendruomenėms. Šiuo projektu partneriai sprendžia bendrą pasienio problemą – rizikos jaunimo ir vaikų žinių trūkumą kaip teisingai sportuoti, kad savęs nežaloti, taip pat nepakankamą sporto erdvių buvimą pasienio bendruomenėse, kuriose nemokamai galėtų sportuoti rizikos vaikai ir jaunimas.

Projektas „Aktyvios ir sveikos pasienio bendruomenės“ finansuotas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal Interreg V-A Lietuvos–Lenkijos bendradarbiavimo programą. Bendras projekto biudžetas 49 684,25 Eur, ES bendrai finansuojama 42 231,61 Eur. Varėnos sporto centui tenkanti projekto lėšų dalis – 39127,25 Eur, iš jų Europos Regioninės plėtros fondo (Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos) parama sudaro 33258,16 Eur.

Varėnos sporto centro informacija

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *