Tarptautinė vasaros sporto stovykla vaikams ir jaunimui

Nuo šių metų sausio 1 dienos pradėtas įgyvendinti pirmasis tarptautinis kartu su pasienio partneriais projektas „Aktyvios ir sveikos pasienio bendruomenės“, skirtas Varėnos rajono ir Ožyšo savivaldybių (Lenkijos Respublika) bendruomenėms. Šiuo projektu partneriai sprendžia bendrą pasienio problemą – rizikos jaunimo ir vaikų žinių trūkumą kaip teisingai sportuoti, kad savęs nežaloti, taip pat nepakankamą sporto erdvių buvimą pasienio bendruomenėse, kuriose nemokamai galėtų sportuoti rizikos vaikai ir jaunimas.

Įgyvendinant projektą Varėnos sporto centras birželio 11-15 dienomis vykdys vasaros sporto stovyklą, socialinę atskirtį patiriantiems vaikams ir jaunimui nuo 14 iki 18 metų. Tarptautinės stovyklos metu kartu su lenkų partnerio vaikais ir jaunimu, numatytos krepšinio, tinklinio, futbolo, bėgimo, plaukimo varžybos.  Kviečiame registruotis iki gegužės 25 dienos el. paštu rolandas.markinas@varena.lt, vietų skaičius ribotas.

Projekto „Aktyvios ir sveikos pasienio bendruomenės“ trukmė 12 mėnesių. Bendras projekto biudžetas 49684,25 eurai, Varėnos sporto centrui tenkanti investicijų dalis sudaro 39127,25 eurai, Europos regioninio plėtros fondo skirta suma 33258,16 eurų.

Varėnos sporto centro informacija

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *