I.Jurkūnaitė parvežė pirmą Lietuvos plaukimo čempionato medalį suaugusiųjų varžybose Varėnos sporto istorijoje

Gruodžio 15-17 d. LSC Sporto komplekse „Druskininkai“ vyko atviras Lietuvos plaukimo čempionatas trumpajame (25 m) baseine, sutraukęs apie 240 dalyvių.

Greta mūsų šalies sportininkų varžybose dalyvavo ir plaukikai iš kaimyninės Latvijos, Estijos. Su gausia komanda Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) kvietimu į varžybas atvyko ir Ukrainos sportininkai, dėkoję už suteiktą galimybę pasivaržyti, tad lietuviams konkurencijos čia tikrai netrūko.

Varėnos sporto centrui atstovavo vienintelė plaukikė – Ieva Jurkūnaitė, kuri į gimtąjį miestą parvežė bronzos medalį. Tai pirmasis Lietuvos plaukimo čempionatų medalis Varėnos sporto istorijoje.

Bronzos medalį plaukikė iškovojo 800 m. distancijoje laisvuoju stiliumi, kurį įveikė per 9.31.09 min. Varėnos sporto centro plaukikei puikiai sekėsi ir kitos dvi distancijos. 100 m. laisvuoju stiliumi I.Jurkūnaitė perplaukė per 58.59 sek., užėmė 7 – ąją vietą ir pagerino savo asmeninį rekordą.

Asmeninį rekordą plaukikė pasiekė ir 400 m. l. st. rungtyje, ji ją įveikė per 4:31.23 min., ir užėmė 4 – ąją vietą bei įvykdė kandidato į sporto meistrus normatyvą.