Ieva Jurkūnaitė ir Mažvydas Valaitis – tarp geriausių plaukikų “Short course cup” trijų etapų varžybose!

Gruodžio 3-4 dienomis Druskininkuose vyko paskutinis – trečiasis “Short course cup” plaukimo varžybų
etapas, kuriame dalyvavo per 300 sportininkų iš visos Lietuvos. Varėnos sporto centrą atstovavo 20
plaukikų.

Geriausia trijų etapų plaukike tapo Ieva Jurkūnaitė 2009 m. gimimo mergaičių grupėje. Jai atiteko ir 150 Eur
vertės čekis apsipirkimui „Sportland“ parduotuvėje. Druskininkuose Ieva iškovojo net 6 aukso medalius
individualiose rungtyse, bei bronzinį apdovanojimą – estafetiniame plaukime. Tris medalius, iš kurių du
auksiniai iri vienas bronzinis, laimėjo Mažvydas Valaitis. Plaukdamas 50 ir 100 metrų peteliške gerino savo
asmeninius rekordus ir neturėjo sau lygių tarp savo bendraamžių. Bendroje trijų etapų įskaitoje Mažvydas
užėmė garbingą trečiąją vietą.

Danielis Menčinskas, plaukdamas 100 m peteliške, iškovojo antrąją vietą. Kombinuotoje estafetėje Varėna
atstovavo Viltė Petrušytė, Ieva Jurkūnaitė, Mažvydas Valaitis, Danielis Menčinskas. Jie atplaukė trečiu
rezultatu ir apdovanojimų taupyklę papildė bronziniais medaliais. Šie apdovanojimai bendroje medalių
įskaitoje, tarp 2009 m gimimo plaukikų, Varėnos sporto centrui leido užimti pirmą vietą.

Jaunesnių plaukikų tarpe puikiai pasirodė Mėta Valiukonytė bei Nora Budėnaitė. Mėta plaukdama 50 m
nugara, tarp 26 dalyvių, iškovojo antrąją vietą. Nora Budėnaitė 100 m kompleksiniu plaukimu pelnė sidabro
medalį.

Džiaugiamės net tik iškovotais medaliais, bet ir kitų Varėnos sporto centro plaukikų pasiektais geriausiais
asmeniniais rezultatais – mintimis dalinosi treneriai Gytis ir Egidijus.