Kalėdiniai krepšinio ir tinklinio turnyrai jauniesiems sportininkams

Gruodžio 20 d. Ąžuolo gimnazijos mažojoje sporto salėje įvyko Kalėdinis Varėnos „Bičių“ jaunųjų krepšininkų tritaškių ir baudų metimų konkursai, kuriuose netrūko intrigos ir geros nuotaikos.

Taikliausiu baudų metiku tapo Ignas Dubinskas, antrąją vietą užėmė Šarūnas Brakauskas, o bronza atiteko Gustui Dubinskui.

Snaiperio konkurso nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis ir šį titulą iškovojo Šarūnas Brakauskas, pranokęs savo komandos draugus Igną Dubinską ir Aironą Grigą.

Visi konkursų dalyviai gavo kojines su komandos logotipu, prizininkai medalius, o nugalėtojai didžiąsias taures bei saldžias dovanėles.

***

Gruodžio 17 d. VTVM sporto salėje šurmuliavo jaunieji tinklininkai. 10 – 12 metų vaikai po truputį rengiasi artėjančiam vaikų tinklinio čempionatui įvairiose amžiaus grupėse (U-13, U-14).

Prieš artimiausias metų šventes surengėme draugišką mini 3×3 turnyrą. Visi jaunieji sportininkai gavo kalėdines dovanėlės ir pasižadėjo, jog kitais metais – bus stipresni, šoklesni ir ištvermingesni!