Keturi varėniškiai: Lietuvos rankinio lygos čempionai

Baigėsi Lietuvos rankinio vyrų ir moterų lygos finalai, kuriame netrūko ir Varėnos akcentų.

Stipriausios šalies moterų rankinio komandos vardą antrus metus iš eilės ir šeštą kartą klubo istorijoje iškovojo Kauno r. „Cascada-HC Garliava“, kurioje rungtyniauja vartų sargė Saulė Česnulevičiūtė ir puolėja Ema Zaiceva. Lietuvos moterų rankinio lygos ketvirtose finalo serijos rungtynėse „Cascada-HC Garliava“ namuose nugalėjo Vilniaus „Eglę“ rezultatu 26:22 (13:12) ir laimėjo seriją 3:1.

Stipriausia vyrų šalies komanda ketvirtą sezoną iš eilės tapo Vilniaus VHC „Šviesa“, kuri serijoje iki trijų pergalių 3:1 palaužė Klaipėdos „Dragūną“.

Su Vilniaus VHC „Šviesos“ komanda čempionais tapo Marius Miškinis ir sezono viduryje prisijungęs Rapolas Valadka. Su Klaipėdos „Dragūno“ marškinėliais sidabrą iškovojo ir Mykolas Lapiniauskas.

Finalo serijoje iš varėniškių buvo rezultatyviausias Mykolas Lapiniauskas įmetęs 4 įvarčius, Rapolas Valadka pasižymėjo 1, Marius Miškinis įvarčių nepelnė.

Dėl bronzos medalių su kita Vilniaus rankinio komanda kovojo ir Laurynas Palevičius, tačiau serijoje iki dviejų pergalių 1:2 buvo nusileista Kauno „Granitui-Kariui“.

Bronzinėje serijoje varėniškis įmetė – 13 įvarčių.