Lietuvos mažojo futbolo čempionato startas: FK „Merkys“ pirmąjį etapą baigė savo sąskaitoje turėdamas 5 taškus

Šeštadienį Varėnoje prasidėjo jau šeštasis Lietuvos mažojo futbolo čempionatas. Kovą dėl 2022 metų čempionų titulo ir prizinių vietų šiais metais pradėjo septynios komandos iš visos Lietuvos, o joms teisėjavo garsus buvęs FIFA arbitras Gediminas Mažeika, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Šiais metais gerokai savo sezono pradžia nustebino praėjusiais metais sunkiai taškus rinkusios „Merkio“ „Akmenės“ ir KKSC „Prienai – Pozityvūs“ ekipos.

Namuose žaidęs Varėnos „Merkys“ per tris rungtynes nepatyrė pralaimėjimo ir surinko 5 taškus – užtikrinta pergalė prieš „Imsrę“ bei lygiosios vienodais rezultatais 4:4 su FK „Akmene“ ir „Prienai – Pozityvūs“.

Tiek „Akmenė“, tiek „Prienai – Pozityvūs“ ekipos dar įveikė praėjusių metų čempionus „Klaipėda City“ ir čempionatą pradėjo surinkdamos keturis taškus. Tiek pat taškų surinko ir turnyrinėje lentelėje šalia šių komandų įsitaisė Kauno „Arsenalas“, kuris po pralaimėjimo Kauno derbyje ir lygiųjų su „Klaipėda City“ po to sugebėjo 2:1 palaužti „Akmenės“ gretas, kurios šiais metais yra sustiprintos ne vienu jaunu ukrainiečiu.

„Iš tikrųjų tikėjausi daug blogesnės pradžios, bet gavosi daug geriau. Turime pergalę prieš praėjusių metų čempionus, vienas lygiąsias ir vieną pralaimėjimą „Arsenalui“, bet to pralaimėjimo nesureikšminame, nes jau ir jėgų, ir keitimų mums trūko. Esame pasipildę jaunais futbolininkais iš Ukrainos, jaučiamės sustiprėję, bet dar trūksta susižaidimo ir susibendravimo aikštėje. Netolimoje ateityje gal viskas susistyguos ir žaisime dar geriau“, – kalbėjo „Akmenės“ kapitonas Lukas Jurgelis.

Tuo metu po pozityvios sezono pradžios KKSC „Prienai – Pozityvūs“ treneris Laimonas Sūdžius sakė: „Manau, kad susijungimas tikrai buvo į naudą ne tik mūsų komandai, bet visam mūsų kraštui. Pirmas blynas tikrai neprisvilo – lygiosios ir pergalė prieš praėjusių metų čempionus. Dėl lygiųjų su „Merkiu“ – tai ten buvome net arčiau pergalės, bet pritrūko sėkmės. Futbolas toks žaidimas, kur sėkmė yra būtina, tad tikimės, kad kituose etapuose pasieksime dar daugiau gražių pergalių“.

Visą tekstą skaitykite LRT.LT portale. Nuotraukų galerija iš rungtynių: ČIA