Paaiškėjo Varėnos veteranų (40+) lauko teniso turnyro nugalėtojai ir prizininkai

Finišavo Varėnos veteranų (40+) lauko teniso turnyras, kuriame triumfavo Antanas Šadzevičius, o dvejetuose lygių sau nerado Kęstas Bartkevičius ir Jonas Miškinis.

Pirmajame pusfinalyje A.Šadzevičius 6-0 ( 6-3 6-2) nugalėjo D.Švedą. Antrajame pusfinalyje vyko nuožmi kova tarp D.Budėno ir G.Žydelio. Pirmąjį setą 6-2 laimėjo D.Budėnas, antrajame jau iniciatyva priklausė G.Žydeliui kuris pirmaudamas 5-3 patyrė traumą ir nepabaigė kovos, taip į finalą užleidęs D.Budėną. Kova dėl trečios vietos neįvyko, Darius Švedas tapo trečios vietos nugalėtoju ir pasidabino bronzos medaliu. Finale A.Šadzevičius po atkaklios kovos 2-0 (7-6 6-3) nugalėjo D.Budėną ir iškovojo čempiono titulą bei gražuolę pereinamąją taurę.

Dvejetų varžybas laimėjo Kęstas Bartkevičius poroje su marcinkoniškiu Jonu Miškiniu, sidabru tenkinosi G.Žydelis ir D.Janulevičius, treti liko G.Kazlauskas su V.Lunėnu.