Rugsėjo 18 d. buvo surengtos IV-osios Dzūkų žaidynės Druskininkuose

Lietui pliaupiant įvyko žaidynių atidarymo ceremonija, kurios metu sveikinimo žodžius tarė, IV – ųjų Dzūkų žaidynių šeimininkas – Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, Dzūkų žaidynių sumanytojas – Gediminas Jakavonis, taip pat Seimo narys, Seimo Dzūkijos bičiulių grupės vadovas -Vytautas Bakas.

IV-ųjų Dzūkų žaidynių aukurą įžiebė Alytaus miesto ir Alytaus raj., Lazdijų raj., Varėnos raj., Trakų raj. ir Druskininkų savivaldybių atstovai.

6 savivaldybių vaikai ir jaunimas varžėsi šiose penkiose rungtyse: krepšinis 3×3 , tinklinis, futbolas 7×7 , jėgos trikovė ir rankinis.

Laimėtojais tapo visų savivaldybių atstovai. Daugiausiai medalių ir taurių komplektų iškovojo Druskininkų ir Varėnos raj. savivaldybės po 7 komplektus, Lazdijų rajono savivaldybė laimėjo 6 komplektus, Alytaus miesto ir Alytaus rajono savivaldybės pelnė po 4 komplektus, o Trakų rajono savivaldybė išsivežė 1 taurių ir medalių komplektą.

Naudingiausių žaidėjų tarpe apdovanoti taurėmis Druskininkų, Alytaus miesto ir Varėnos rajono savivaldybės. Kiekviena savivaldybė išsivežė po 2 naudingiausių žaidėjų taures.

Aukso medalių ir taurių daugiausiai, net 5, išsivežė – Varėnos rajono savivaldybė, 3 iškovojo Druskininkų savivaldybė ir 2 atiteko – Alytaus miesto savivaldybei.

Sidabro medalių ir taurių daugiausia, net 4, juos iškovojo Druskininkų savivaldybė. Alytaus rajono savivaldybė išsivežė – 3, o Trakų rajono, Varėnos rajono ir Lazdijų rajono savivaldybėms atiteko po 1.

Bronzos medalių ir taurių daugiausia, net 5, iškovojo Lazdijų rajono savivaldybė, Alytaus miesto savivaldybė išsivežė 2, o Alytaus rajono bei Varėnos rajono savivaldybei atiteko po 1.

Dar kartą dėkojame visoms komandos. Jūs jau kiekvienas esate laimėtojas, nes išdrįsote, atvykote, žaidėte ir sukūrėte prisiminus – savo įraše rašė organizatoriai.

Už IV-ųjų Dzūkų žaidynių organizavimą dėkojame Druskininkų jaunimo užimtumo ir Druskininkų sporto centrams.

Druskininkų jaunimo užimtumo centras (JUC)