Šaškių varžybose varėniškiams – nugalėtojų taurės

Gruodžio 10 d. Varėnoje vyko vaikų ir jaunučių „64“ šaškių turnyras Varėnos švietimo centro taurei laimėti.
Šiame turnyre be Varėnos švietimo centro šaškių ir šachmatų būrelio moksleivių dalyvavo ir Marijampolės sporto centro jaunieji šaškininkai. Varžybų metu buvo daug gražių ir atkaklių partijų, bet pagrindinė kova dėl nugalėtojų vardo vyko tarp varėniškių.

2012 metais gimusių amžiaus grupėje (kaip ir bendroje) nugalėjo Eitvydas Balkus, jam įteikta taurė, pirmos vietos medalis bei diplomas. Šioje amžiaus grupėje antrą bei trečią vietas atitinkamai užėmė Dovydas Sviklas ir Dominykas Busenkovas. Jiems įteikti antros ir trečios vietos medaliai bei diplomai.

2013 metais gimusių grupėje nugalėtoju tapo Paulius Žarkauskas. Jis pasipuošė nugalėtojo taure, pirmos vietos medaliu ir diplomu. Trečią vietą šioje grupėje užėmė Matas Žarkauskas, jam atiteko trečios vietos medalis ir diplomas.

2014 metais gimusių grupėje pirmos vietos niekam neužleido Linas Šimukonis. Jam įteikta nugalėtojo taurė, pirmos vietos medalis, diplomas. Benjaminas Prakopimas liko trečias ir pasipuošė trečios vietos medaliu bei diplomu.

2015 metais gimusių grupėje nugalėjo Adas Kavaliauskas. Jis džiaugėsi nugalėtojo taure, pirmos vietos medaliu ir diplomu. Trečias liko Arminas Busenkovas, jam trečios vietos medalis bei diplomas. Dovydui Sereičikui, užėmusiam ketvirtą vietą, įteikta padėka ir atminimo medalis. Jauniausio dalyvio prizas įteiktas dviem dalyviams – Adui Kavaliauskui ir Arminui Busenkovui.

Varėnos švietimo centro informacija