Štangos spaudimo pakartojimams turnyre dalyvavo 40 stipruolių

Birželio 22 dieną, Varėnos sporto klube ,,Geležies lyga“ buvo surengtas štangos spaudimo pakartojimams turnyras. Užduotis buvo paprasta – per vieną minutę kuo daugiau kartų išspausti savo pasirinktą svorį ir surinkti kuo daugiau kilogramų sumoje.

Varžybos buvo nemokamos ir atviros visiems norinties, todėl jose dalyvavo beveik 40 dalyvių iš visos Lietuvos. Alinantis karštis nesutrukdė sportininkams parodyti savo geriausius rezultatus. Nors Varėnos garbę gynė 11 kraštiečių, bet pagrindiniai trofėjai iškeliavo svetur.. Prizines vietas pelnė : Melita Zalanskaitė (3vt.), Valerija Petrovaitė (2vt.), Reda Laurinavičiūtė (1vt.) , Sandra Lenkevičienė (3vt.), Liana Fedkinienė (3vt.), Danguolė Laurinavičienė (2vt.), Danguolė Popovič (1vt), Deividas Petrušis (3vt.), Lukas Saulevičius (2vt.), Lukas Baliukonis (2vt.), Nerijus Bimbiris (1vt.). Trims absoliučiai stipriausiems (vaikinui iki 18 metų, vyrui ir moteriai) MB ,,Bodekslito“ vadovė Jurgita Skirevičiūtė įsteigė taures ir 50 eurų vertės dovanų čekius maisto papildams. Šį puikų prizą iškovojo vienintelė kraštietė Danguolė Popovič, kuri tapo absoliučiai stipriausia moterų įskaitoje.

,,Geležies lygos“ kolektyvas dėkoja MB ,,Bodekslitui“ už prizus, Motiejui Baubliui už įamžintas varžybų akimirkas ir sportininkams, kurie nepabijojo karščio ir ilgo kelio iki Dzūkijos širdies -Varėnos.

Varžybų fotoalbumas: ČIA