Švedijoje vyksiančiame pasaulio klasikinės jėgos trikovės čempionate jėgas išbandys dvi jaunos varėniškės

Rugsėjo 23–spalio 3 dienomis Švedijoje,  Halmstado mieste, vyks pasaulio klasikinės jėgos trikovės čempionatas, kuriame savo jėgas išbandys ir dvi jaunos varėniškės. Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta ir administracijos direktorius Alvydas Verbickas susitiko su VšĮ „Geležies lyga“ vadovu ir treneriu Linu Sabaičiu bei su jaunosiomis čempionato dalyvėmis – Reda Larinavičiūte ir Valerija Petrovaite.

Susitikimo metu jaunosios sportininkės papasakojo, kokios priežastys lėmė pasirinkti būtent šią sporto šaką, su kokiais iššūkiais susidūrė karantino laikotarpiu ir kokie ateities planai. L. Sabaitis negailėjo pagyrimų Redai ir Valerijai už jų ryžtą, ištvermę ir viliasi, kad čempionate pavyks iškovoti laimėjimų.

Merginų treneris informavo, kad Švedijoje vyksiančiame čempionate varžysis daugiau kaip 1000 atletų iš 60 pasaulio šalių. Reda ir Valerija vienintelės atstovaus Lietuvai. Varėnos rajono meras pažymėjo, kad tokie pasiekimai yra didelė garbė Varėnai.

Rajono meras ir administracijos direktorius sportininkėms ir jų treneriui palinkėjo kuo didžiausios ištvermės, sėkmės ir puikių rezultatų.

Živilė Puidokaitienė