Trys Varėnos raj. krepšinio lygos komandos iškovojo kelialapį į pusfinalį

Varėnos raj. krepšinio lygoje buvo sužaistos antrosios ketvirtfinalio rungtynės, tiesiausiu keliu į pusfinalį pateko sporto klubai „Toreso“, „Ekstra“ ir krepšininkai iš KK „Bitės’98“.

Vaido Smolensko auklėtiniai dar kartą sutriuškino SK „Dzūkų ekipą, šį kartą 112:41. SK „Toreso“ puolėjas Eimantas Vojevockas užfiksavo 2018-19 m. sezono rezultatyvumo rekordą – 68 taškai.

SK „Ekstra“ žaidusi be kelių savo lyderių iškovojo nelengą pergalę 90:85 ir taip pat pateko į pirmenybių pusfinalį. Į pergalę vedė 30 taškų įmetęs ir šiame sezone debiutavęs Tomas Chvatas bei 26 pelnęs Raimundas Budėnas.

Bičių derbyje ir vėl buvo stipresni vyresnioji komanda. 1998 m. gimimo komanda 93:73 įtikinamai įveikė „Bitės’00“ ekipą. Mantas Makselis įmetė 34 taškus ir buvo rezultatyviausias komandos krepšininkas.

Didžiausią intriga vyko tarp Irmanto Matulevičiaus SK „Erbis“ ir Valdo Riaubo treniruojamų Žilinų. Geriau rungtynes pradėję žiliniškiai įgijo apčiuopiamą pranašumą, tačiau Ryčio Amšiejaus ir Pauliaus Janavičiaus vedamas „Erbis“ išlygino rungtynių rezultatą, bet paskutinėmis rungtynių atakomis didesnė sėkmė lydėjo Žilinų žaidėjus, kurie 86:88 šventė pergalę ir išlygino serijos rezultatą 1:1.

Žilinų gretose Erikas Šimoniūtis įmetė 25 taškus, kitoje barikadų pusėję Rytis Amšiejus 35.

Antrųjų ketvirtfinalio rungtynių rezultatyviausiu (MVP) krepšininku trečią kartą sezone pripažintas SK „Toreso“ lyderis Eimantas Vojevockas.

Puolėjas į sporto klubas „Dzūkai“ krepšį įmetė 68 taškus, taip užfiksuodamas 2018-19 m. sezono rezultatyvumo rekordą.

Be E.Vojevocko į TOP 5-tuką pateko: Rytis Amšiejus (SK „Erbis“) – 35, Mantas Makselis (KK „Bitės’98“) – 34, Tomas Chvatas (SK „Ekstra“) – 30 ir Raimundas Budėnas (SK „Ekstra“) – 26.

Atminimo rėmelį per pirmąsias pusfinalio rungtynes įteiks Varėnos sporto centro sporto organizatorius Motiejus Baublys.