Varėniškė Audinga Kniubaitė – Lietuvos moterų rankinio lygos čempionė

Baigėsi labai atkakliai vykusi Lietuvos moterų rankinio lygos finalo serija tarp Kauno „ACME-Žalgirio“ ir Vilniaus „Eglės“. Lietuvos čempionės paaiškėjo lemiamose penktose rungtynėse, nes po ketverių finalo rungtynių serijos rezultatas buvo lygus 2:2.

 Lemiamose rungtynėse savo aikštelės pranašumą turėjo reguliariojo sezono nugalėtojos „Žalgirio“ rankininkės ir šiuo pranašumu kaunietės pasinaudojo. Jau pirmame kėlinyje žalgirietės įgijo apčiuopiamą pervarą 22:14, o antrame kėlinyje jį dar padidino. „Eglės“ komandai atsilikimą sumažinti pavyko tik susitikimo pabaigoje. „Žalgirio“ rankininkės laimėjo rungtynes rezultatu 37:32, o seriją 3:2. Po nepriklausomybės atkūrimo šeštą kartą Lietuvos čempione tapusi „Žalgirio“ komanda čempionės titulą susigrąžino po trejų metų pertraukos.

Nugalėtojų gretose nesulaikoma buvo 12 įvarčių surinkusi Dovilė Ilčiukaitė. Po 6 įvarčius įmetė Audinga Kniubaitė, Viltė Lubytė ir Ramunė Poškutė. „Eglės“ komandą į priekį vedė 12 įvarčių pelniusi Aušra Šponė, 8 kartus pasižymėjo Inesa Verbovik.

Sveikiname varėniškę Audingą Kniubaitę tapos Lietuvos moterų rankinio lygos čempione.