Varėnoje praūžė sporto šventė 2018

Birželio 2-ąją Varėna gyveno sportiniu ritmu, nes antrus metus iš eilės vyko sporto šventė, kuri prasidėjo eisena, ją vedė „Autoakimirkos“ automobiliai, o už jų ėjo Varėnos raj. meras Algis Kašėta, dukart Olimpinis čempionas Virgilijus Alekna, Seimos narys Juozas Baublys bei kiti garbūs svečiai bei šventės dalyviai ir žiūrovai. 

Šventės įžanginė dalis – Varėnos miesto stadione vykusi masinė mankšta, kurioje aktyviai dalyvauti ir apšilti prieš visas varžybas kvietė kineziterapiautė Viktė Stankevičiūtė.

Po mankštos dalyvius ir šventės svečius sveikino ir sėkmės varžybose linkėjo Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta bei garbingi šventės svečiai – Olimpinių žaidynių čempionas Virgilijus Alekna ir seimos narys Juozas Baublys.

Po iškilmingos šventės atidarymo visų varžybų startui signalą mesdamas savo batą davė disko metikas Virgilijus Alekna, šioje bei kitose rungtyse dalyvauti galėjo visi norintys.

Po beveik dviejų valandų trukusių batų metimo varžybų paaiškėjo, kad varėniškis Dovydas Rutkauskas numetė batą toliau už patį Virgilijų Alekną ir laimėjo pirmąją vietą bei disko metiko batą su autografu. 

Be bato metimo varžybų, stadione žmonės galėjo rungtis – baudų metimų, žiedų ir bulvių mėtymo varžybose, taip pat bėgti su kojūkais, išmėginti rankos taiklumą smiginio ir taikinio numušimo varžytuvėse bei kimštinio kamuolio metime.

Vyko ir daug komandinių rungčių – krepšinis 3×3, futbolas 5×5, tinklinis 4×4 ir mini rankinis 5×5.

Pertraukoje tarp varžybų vienas pagrindinių ir neabejotinai išskirtinio žiūrovų dėmesio sulaukęs  sporto šventės akcentas – Lietuvos galiūnų pasirodymas. Jame dalyvavo šalies galiūnų sporto žvaigždės – Vidas Blekaitis, Martynas Brusokas, Martynas Vaitkevičius ir Donaldas Andriulis. Jie traukė 13,5 tonų sveriančią gaisrinę, kelė 130 kg. rastą, 30 kg statinę, nešė 140 kg lagaminus ir atkėlė 80 kg hantelį. Pertraukėlių tarp rungčių metu savo stiprumą galėjo pademonstruoti ir žiūrovai, kurie laimėjo sporto centro įsteigtus prizus.

Po galiūnų pasirodymo toliau tęsėsi komandinės rungtynės bei paaiškėjo visų rungčių nugalėtojai. Juos taurėmis ir išskirtiniais šventės medaliais apdovanojo Varėnos raj. meras Algis Kašėta, savivaldybės administracijos direktorius Alvydas Verbickas bei kultūros ir sporto skyriaus vedėja Regina Svirskienė .

Sporto šventės vyšnia ant torto buvo įspūdingas ir žiūrovų dėmesį sukaustęs dviratininkų šou iš Latvijos „GreenTrails“ pasirodymas.

Visos šventės metu nuobodžiauti neleido šaunieji renginio vedėjai Arnas ir Augustė, vaikus lepino nemokami batutai, o sporto centro viduje ledais ir šaltaisiais gėrimais atsigaivinti kvietė šventės partneris kavinė–picerija „Fortūna“ bei nusifotografuoti su Domanto Sabonio ir Edgaro Ulanovo marškinėliais siūlė Motiejaus krepšinio muziejus.

Šventės akimirkas rasite „Galerijos“ skiltyje.

Video iš renginio

Ačiū visiems dalyviams, žiūrovams ir miesto svečiams.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *