Varėnoje vyks krepšininko Pauliaus Jankūno krepšinio treniruotės fondo „Sporto viltys“ projekte dalyvaujantiems Varėnos rajono vaikams

Varėnos rajone nuo praeitų metų rudens labdaros ir paramos fondas „Sporto viltys“ įgyvendina mokiniams ir jaunimui iš kaimiškųjų vietovių skirtą sporto projektą „Suteik galimybę sportuoti“. Viena iš projekto veiklų – sporto stovyklos, kurias vaikams organizuos žymūs sportininkai. Pirmąją treniruotę jauniesiems krepšinio mylėtojams ateinantį ketvirtadienį t.y. 2020 m. birželio 18 dieną 12 val. Varėnoje praves garsus krepšininkas Paulius Jankūnas. Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos sporto aikštelėje vyksianti stovykla prasidės P. Jankūno patarimais, estafetėmis, ir kitais pratimais, o pasibaigs draugišku bendravimu. Paulius Jankūnas, mielai sutikęs prisidėt prie projekto veiklų, pažymi: „Manau, kad visa projekto iniciatyva yra puiki ir sveikintina, nes suteikia vaikams šansą susirinkt sporto aikštelėse ir turiningai praleist laiką. Noriu vaikus pamotyvuoti. Kai tik turiu galimybę, kur galima prisidėt vaikams perteikt savo patirtį, kartu praleist dieną ir kartu pamėtyt į krepšį, pabendraut, visada prisidedu. Jei toje būsimoje vasaros krepšinio stovykloje vaikams ta diena bus įsimintina, aš irgi būsiu labai laimingas“.

Nuo praeito rudens į savaitę po tris kartus mokiniai iš Merkinės miestelio ir Žilinų kaimo buvo nemokamai atvežami į krepšinio, rankinio bei futbolo treniruotes Varėnoje, čia turėjo pilnavertiškas galimybes sportuoti Varėnos sporto centro vykdomuose sporto šakų užsiėmimuose, kur yra sukurta kokybiškas paslaugas teikianti sporto ir vandens pramogų bazė. Karantino metu, deja, kaip ir visos kitos sportinės veiklos, šio projekto užsiėmimai nevyko ir mokiniai liūdėjo, kad negali juose sportuoti, bet dabar žada atsigriebti vasaros stovyklose.

„Viliamės, kad projekto, kurį įgyvendiname laimėjus dalinį Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Sporto rėmimo fondo finansavimą, veiklas nuo rudens galėsime vėl tęsti“, – sako jį inicijavęs labdaros ir paramos fondo „Sporto viltys“ vadovas Rolandas Markinas.

Rūta Averkienė