Varėnos jaunieji futbolininkai sėkmingai pasirodė draugiškame turnyre Lenkijoje

Varėnos sporto centro vaikų gimusių 2009 ir 2010 metais futbolo grupės, sėkmingai dalyvavo tarptautiniame vaikų futbolo turnyre Lenkijoje, Gižycko mieste.

Patys mažiausieji aštuonmečiai, iš 12 komandų savo amžiaus grupėje užėmė aukštą šeštąją vietą. Vyresnių, devynmečių grupėje jaunieji varėniškiai iš 10 komandų užėmė prizinę trečią vietą. Įspūdžių ir patirties per svetingas tris dienas Gižycke buvo apstu.
„Akivaizdu, kad dar tik pirmus žingsnius futbolo pasaulyje žengiantys mūsų Varėnos  mažieji mesiai, ronaldai, neimarai eina teisingu, nors ir labai sunkiu keliu į savo tikslą. Tik atkaklus darbas treniruotėse leidžia gerai žaisti ir garbingai atstovauti gimtąją Varėną.“ – teigė futbolininkų treneris V.Leonavičius.

Bendroje nuotraukoje pirmoje eilėje iš kairės: Laurynas Karlonas, Deimantas Balionis, Aurimas Prakapas, Armandas Belous, Benas Balcevičius, Paulius Vansevičius ir Gytis Pačkauskas. Antroje eilėje iš kairės treneris Vytautas Leonavičius, Kajus Janulevičius, Kajus Šandrovskis, Nojus Makovskis, Kajus šiškevičius, Aidanas Sulejevas, Aidas Jakimavičius, Rojus Krupovičius, Faustinas Miliauskas, Jomantas Bendorius ir  Ričardas Balcevičius – puikiai  talkinęs ir išvykoje, ir varžybose. Ačiū jam.Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *