Varėnos „Merkys“ Alytaus apskrities futbolo čempionato nugalėtojas

Kad tai įvyktų turėjo praeiti nemažai laiko, turėjo daug kas pasikeisti futbolinkų požiūryje į darbą, turėjo daug kas pasikeisti ir rajono sporto sistemoje.

Po 2012 ir 2013 metų sidabro apdovanojimų „Žalgirio“ draugijos futbolo čempionate, po triumfo 2016 metų Alytaus apskrities salės futbolo čempionate dėsninga ,kad ir šie 2018 metai buvo sėkmingi Varėnos futbolui – laimėta Alytaus apskrities futbolo taurės turnyras ir Alytaus apskrities futbolo čempionatas. Komandos siela ir kapitonas Dimitrijus Krupovič  ne be pagrindo su pasididžiavimu aukštai kėlė gražuolę čempionų taurę šį sekmadienį Alytuje vykusioje futbolo federacijos apdovanojimų ceremonijoje.

„Esate verti  didelės pagarbos, vyrai už tai, kad aukštai ir garsiai skamba mūsų gimtos Varėnos vardas, kad esate puikus pavyzdys augančiai kartai“, džiaugėsi komandos pasiekimais D.Krupovič.

Nuotraukoje pirmoje eilėje iš kairės: Aironas Klusovskis, Paulius Klusovskis,Linas Daškevičius, Dimitrijus Krupovičius, Artiomas Spelmanas ir Audrius Kašėta.  Antroje eilėje iš kairės: Nerijus Bartkevičius, Audrius Plytnikas, Remigijus  Piepalius, Raimondas Petrauskas ir Ramūnas Savickas. Nuotraukoje nėra Edgaro Barišausko, Deivido Baryso, Aurimo Černiausko ir Karolio Čižiaus.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *