Varėnos raj. šachmatų čempionu tapo Rimantas Stonys

Varėnos r. Šaškių – šachmatų klube sekmadieniais, du mėnesius prie šachmatų lentų, žaidė aštuoni šachmatų mėgėjai.

Kurie varžėsi dėl Varėnos r. šachmatų varžybų nugalėtojo vardo. Įtampa išliko iki paskutinio turo kur ir sprendėsi kas taps čempionu. Iki tol be pralaimėjimų žaidęs Deivis Janulevičius neatsilaikė prieš Rimantą Stonį, pralaimėjo jam abi partijas.

Pirmą vietą su  13,5 taško, antrus metus iš eilės, Varėnos rajono šachmatų čempionu tapo Rimantas Stonys. Antrąją vietą su 12 tašku užėmė Deivis Janulevičius, o trečiąją Tadas Tenenė su 9,5 taškais.

Varžybose dalyvavo ir vienintelė moteris Danguole Miškinienė kuri užėmė 6 vietą. Ji buvo apdovanota specialu turnyro prizu, o varžybų nugalėtojas ir prizininkai taurėmis bei medaliais.