Varėnos vasaros plaukimo pirmenybėse – 17 varėniškių medalių!

Varėnos sporto centro baseine gegužės 19 d. varžėsi per 100 jaunųjų plaukikų, nes jau antrus metus iš eilės vyko vasaros plaukimo pirmenybės, o jose pirmą kartą dalyvavo ir plaukikai iš Druskininkų, Vilniaus ir Kauno.

Pirmenybės vyko šiose distancijose ir plaukimo stiliuose – 25 m., 50 m., ir 100 m. nugara, 50 m. ir 100 m. krūtine, 50 m. ir 100 m. laisvu stiliumi bei estafetė keturi po 50 metrų laisvuoju stiliumi.

Varėnos sporto centro plaukimo treneris Gytis Kašėta džiaugėsi varėniškiais, kadangi jie visi pagerino savo asmeninius rezultatus, o ypač išskyrė jaunąją plaukikę Vincentą Ilickaitę, kuri plaukė 100 m. nugara, taip pat 100 m. laisvuoju stiliumi bei estafetę ir visose rungtyse nuskynė aukso medalius. Taip pat Kariną Miliauskaitę ir Viktoriją Keršytę, kurios iškovojo po du aukso medalius ir kartu su Greta Mikalauskaite buvo greičiausios estafetiniame plaukime 4×50 l/st.

Šiose pirmenybėse Varėnos sporto centro plaukikai iškovojo 6 aukso, 8 sidabro ir 3 bronzos medalius.

Prizininkų rezultatai visuose stiliuose:

25m nugara, Mergaitės

2010 –  m. g.

  Komanda                                           Laikas

  1. Ditė Volungevičiūtė 2010 Drusk         0:26,8
  2. Elzė Ramanauskaitė 2010 VSC           0:28,6
  3. Emilija Juodkaitė 2010 OP                    0:28,9

25m nugara, Berniukai

2010 –  m. g.

  Komanda                                           Laikas

  1. Pijus Melešius 2010 VSC                   0:37,2
  2. Ugnius Baranauskas 2011 VSC         0:47,3
  3. Gustas Jaruševičius 2010 VSC              0:58,2

50m nugara, Mergaitės

2009 m. g.

  Komanda                                           Laikas

  1. Ieva Jurkūnaitė 2009 VSC                       0:43,5
  2. Liepa Veronika Borevičiūtė 2009 OP    0:46,4
  3. Viktorija Artiomova 2009 OP                 0:46,6

2008 m. g.

 Komanda                                           Laikas

  1. Meda Kaupinytė 2008 VSC             0:45,5
  2. Urtė Petrušytė 2008 VSC                 0:48,3
  3. Gaudrė Raulušaitytė 2008 VSC       0:49,9

50m nugara, Berniukai

2009 m. g.

  Komanda                                           Laikas

  1. Simonas Žėkas 2009 OP                  0:43,8
  2. Modestas Motiejaitis 2009 OP        0:49,9
  3. Danielius Menčinskas 2009 VSC     0:50,0

2008 m. g.

  Komanda                                           Laikas

  1. Audrius Stasiukaitis 2008 OP           0:46,2
  2. Algirdas Gabė 2008 OP                     0:49,7
  3. Dominykas Gavrinas 2008 VMSC    0:56,9

100m nugara, Mergaitės

2007 m. g.

 Komanda                                           Laikas

  1. Vincenta Ilickaitė 2007 VSC            1:29,7
  2. Ugnė Mikalauskaitė 2007 VSC       1:38,8
  3. Estela Grigaitė 2007 VSC                1:39,0

2006+ m. g.

  Komanda                                           Laikas

  1. Viktorija Keršytė 2005 VSC              1:18,2
  2. Taura Urbaitė 2006 VSC                   1:34,4
  3. Eglė Orliukaitė 2006 Drusk              1:39,0

100m nugara, Berniukai

2007 m. g.

  Komanda                                           Laikas

  1. Domas Četkauskas 2007 OP           1:24,9
  2. Simas Gadeikis 2007 KPM               1:38,0
  3. Matas Bingelis 2007 VSC                 1:38,4

2006+ m. g.

   Komanda                                           Laikas

  1. Rokas Bergner 2006 OP                    1:23,3
  2. Martynas Plukys 2006 Drusk            1:30,7

50m krūtine, Mergaitės

2009 m. g.

  Komanda                                           Laikas

  1. Greta Mikalauskaitė 2009 VSC              0:52,3
  2. Aušrinė Ramanauskaitė 2009 VSC        0:53,4
  3. Anastasija Zagainova 2009 VMSC         1:01,6

2008 m. g.

  Komanda                                           Laikas

  1. Karina Miliauskaitė 2008 VSC            0:51,2
  2. Grėtė Debesiūnaitė 2008 VSC            0:51,7
  3. Emilija Gončarova 2008 OL                 0:58,9

50m krūtine, Berniukai

2009 m. g.

  Komanda                                           Laikas

  1. Modestas Motiejaitis 2009 OP         0:52,8
  2. Marius Mikulevičius 2009 VMSC      0:53,5
  3. Mateuš Seliava 2009 OP                    0:57,82008 m. g.

  Komanda                                           Laikas

  1. Audrius Stasiukaitis 2008 OP            0:53,1
  2. Algirdas Gabė 2008 OP                      0:54,7
  3. Rokas Rumša 2008 KPM                    0:55,3

100m krūtine, Mergaitės

2007 m. g.

  Komanda                                           Laikas

  1. Smiltė Bačkytė 2007 KPM               1:44,4
  2. Barbora Balcevičiūtė 2007 VSC      1:45,2
  3. Estela Grigaitė 2007 VSC                 1:47,9

2006+ m. g.

  Komanda                                           Laikas

  1. Saulė Bielinytė 2006 OP                      1:36,7
  2. Eglė Orliukutė 2006 Drusk                  1:50,7
  3. Eivė Beinaravičiūtė 2004 VSC             1:56,9

100m krūtine, Berniukai

2007 m. g.

  Komanda                                           Laikas

  1. Vilius Nazarovas 2007 KPM               1:44,1
  2. Maksimilian Armalas 2007 VMSC       1:57,8
  3. Daniil Prževalskij 2007 VMSC              1:58,3

2006+ m. g.

  Komanda                                           Laikas

  1. Renatas Krepštul 2006 OP              1:34,7
  2. Vakaris Ramanauskas 2006 VSC     1:51,7
  3. Justinas Launikonis 2006 KPM         1:56,2

    50m l/st, Mergaitės

2009 m. g.

  Komanda                                           Laikas

  1. Liepa Veronika Borevičiūtė 2009 OP         0:38,0
  2. Ieva Jurkūnaitė 2009 VSC                           0:38,8
  3. Viktorija Artiomova 2009 OP                    0:40,2

2008 m. g.

 Komanda                                           Laikas

  1. Karina Miliauskaitė 2008 VSC                0:40,6
  2. Meda Kaupinytė 2008 VSC                     0:41,3
  3. Emilija Gončarova 2008 OP                    0:41,9

50m l/st, Berniukai

2009 m. g.

 Komanda                                           Laikas

  1. Simonas Žėkas 2009 OP                        0:36,4
  2. Aronas Miglinas 2009 Drusk                 0:42,8
  3. Marius Mikulevičius 2009 VMSC           0:47,1

2008 m. g.

 Komanda                                           Laikas

  1. Dominykas Gavrinas 2008 VMSC              0:45,8
  2. Rojus Staniševskis 2008 VSC                      0:49,3
  3. Rokas Rimša 2008 KPM                               0:57,5

100 m l/st Mergaitės

2007 m. g.

  Komanda                                           Laikas

  1. Vincenta Ilickaitė 2007 VSC               1:18,3
  2. Urtė Sabaitytė 2007 VSC                   1:23,2
  3. Smiltė Bačkytė 2007 KMP                 1:26,4

2006+ m. g.

 Komanda                                           Laikas

  1. Viktorija Keršytė 2005 VSC                1:09,4
  2. Saulė Bielinytė 2006 OP                    1:19,3
  3. Eivė Beinaravičiūtė 2004 VSC          1:24,4

2006+ m. g.

  Komanda                                           Laikas

  1. Rokas Bergner 2006 OP                     1:12,7
  2. Renatas Krepštul 2006 OP                 1:18,1
  3. Martynas Plukys 2006 Drusk             1:22,9

Estafetės 4x50m l/st, Mergaitės

 

Vt. Komanda                                          Laikas

  1. Varėnos sporto centro-1                      2:29,7
  2. Varėnos sporto centro-2                     2:37,5
  3. Olimpinė pradžia                                  2:42,9

Estafetės 4x50m l/st, Berniukai

Vt. Komanda                                             Laikas

  1. Olimpinė pradžia                                    2:24,9
  2. Vilniaus miesto sporto centras             2:47,3
  3. Druskininkai                                             2:56,6

 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *