Jaunieji Varėnos futbolininkai – U11 vaikų čempionatą pradėjo pergalę

Prasidėjo Lietuvos 2020-2021 metų U-11 vaikų futbolo čempionato varžybos. Pirmose rungtynėse namuose Varėnos sporto centro auklėtiniai susitiko su Alytaus sporto centro bendraamžių komanda. Pirmasis kėlinys parodė, kad jaunieji varėniškiai yra geriau pasiruošę čempionato varžyboms – apie tai byloja ir rezultatas 3:0 mūsiškių naudai.

Puikiai baudos smūgį realizavo techniškasis Gytis Pačkauskas bei du kartus iš žaidimo tolimais smūgiais pasižymėjo Normantas Baublys. Antrajame kėlinyje varžovai metėsi į kovą lyginti rezultatą – jiems pavyko pasiekti du įvarčius, tačiau, dvi greitos mūsiškių kontratakos baigėsi gražiais įvarčiais į Alytaus sporto centro auklėtinių vartus – vėl pasižymėjo Gytis Pačkauskas ir Normantas Baublys. Pergalė rezultatu 5:2!

Labai džiaugiuosi mūsų komandos žaidimu – akivaizdu, visi berniukai supranta, kad pergalės gali ateiti tik sunkiai dirbant treniruotėse – po varžybų mintimis pasidalino treneris Vytautas Leonavičius.

Sekančias čempionato varžybas varėniškiai žais išvykoje su vietos Kauno „Žalgiriu“.