Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurė – trijų varėniškių rankose

Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurė sugrįžta į Klaipėdą. Po vienerių metų pertraukos šį trofėjų iškovojo „Dragūnas“, kuris Garliavoje vykusiame finale 34:29 (15:15) pranoko Kauno „Granitą-Karį“.

Klaipėdos „Dragūne“ žaidžia trys varėniškiai – Mykolas Lapiniauskas, Tomas Valentukevičius ir Ignas Savičius.

Mačą kiek geriau pradėjo klaipėdiečiai, kurie gana greitai įgijo 3 įvarčių pranašumą (4:1), tačiau Kauno klubas nesutriko ir įpusėjus pirmajam kėliniui po Armino Stankūno tikslaus metimo jau buvo priekyje – 8:7. Per likusį kėlinio laiką klaipėdiečiams pavyko panaikinti minimalų atsilikimą ir į pertrauką klubai išėjo esant lygiam rezultatui – 15:15.

Antrajame kėlinyje, sužaidus dešimt minučių, „Granitas-Karys“ buvo priekyje (21:20), tačiau tuomet įvyko lemtingas lūžis. „Dragūnas“ pagerino savo gynybą ir atkarpą laimėjo 7:2 bei susikūrė trijų įvarčių persvarą – 27:23. Nors Kauno klubas dar buvo priartėjęs  (25:27), tačiau „Dragūnas“ mačo gale sužaidė drausmingai ir išsaugojo pergalingą pranašumą – 34:29.

Naudingiausiu finalo ketverto žaidėju buvo išrinktas vienas iš Klaipėdos „Dragūno“ lyderių Deividas Virbauskas, kuris pusfinalyje įmetė 10 įvarčių, o finale pasižymėjo 4 kartus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias finale buvo Žanas Gabrielius Virbauskas, pelnęs 8 įvarčius, Gytis Šmantauskas pridėjo 7, Laurynas Simonavičius, Mykolas Lapiniauskas, Deividas Virbauskas pasižymėjo po 4 kartus.