„Varėnos žuvelės – 2022“ – keturi varėniškių medaliai

Varėnoje rugsėjo 24 d. įvyko plaukimo varžybos – „Varėnos žuvelės 2022“, kurios jau yra tapusios tradicija mūsų miesto baseine.

Šiemet į šias varžybas atvažiavo per 200 plaukikų iš Varėnos, Vilniaus, Kauno, Druskininkų, Šiaulių, Anykščių ir Klaipėdos, kuriuos atstovavo 15 klubų, sporto mokyklų ir centrų.

 Varėnos sporto centrą atstovavę Vasaris Mikailiukštis 50 m. nugara užėmė pirmąją vietą ir ant kaklo užsikabino aukso medalį (47.83 s.), nuo jo mažai atsiliko Gustas Akstinas iškovojęs sidabrą (47.84 s.).

Vasaris Mikailiukštis antrąjį varžybų medalį iškovojo 50 m. laisvuojumi stiliumi, kai pasidabino sidabro medaliu (39.42 s.) ir vos sekunde nusileido pirmos vietos laimėtojui iš Vilniaus.

Ketvirtąjį medalį Varėnos sporto centrui šiose varžybose iškovojo Nora Budenaitė, kuri kompleksiniame 100 m. plaukime laimėjo bronzos medalį (1:29.04 s.)

Šiose varžybose Varėnos miestą be medalininkų dar atstovavo – Deivydas Miškinis, Dominyka Baravykaitė, ir Emilija Babraviciutė. Visi jie yra trenerio Egidijaus Kašėtos auklėtiniai.

Visus varžybų rezultatus rasite čia: https://bit.ly/3SlIo0A
Nuotraukų galerija iš varžybų: https://bit.ly/3SJoyfz