Lietuvos jaunučių klasikinio štangos spaudimo čempionate – varėniškių triumfas

Balandžio 13 d. Varėnoje, vyko pirmasis istorijoje Lietuvos jaunučių klasikinio štangos spaudimo čempionatas, kuris subūrė stipriausius atletus iš visos šalies. Tai tapo vienomis sėkmingiausių varžybų varėniškiams, kuriose jie iškovojo 9 medalius, 5 absoliučiai stipriausių trofėjus ir ne tik.

Turnyre tiesiog dominavo jaunosios varėniškės, kurios susižėrė daugiausiai apdovanojimų. Svorio kategorijoje iki 52 kg sidabrą pelnė Inesa Zinkevičiūtė, o Melita Zalanskaitė iškovojo auksą ir pateko tarp 6 stipriausių merginų. Svorio kategorijoje iki 57 kg pirma liko Gabrielė Putytė. Svorio kategorijoje iki 63 kg Paulina Dabravolskaitė, paskutiniu bandymu ne tik iškovojo sidabrą, bet ir liko 4 tarp absoliučiai stipriausių merginų, ją aplenkė tik komandos draugė Emilija Puidokaitytė, kuri pelė aukso medalį ir pateko tarp trijų stipriausių merginų. Svorio kategorijoje virš 63 kg sublizgėjo Valerija Petrovaitė, kuri išspaudusi pusę šimto kilogramų tapo absoliuti varžybų čempionė. Jaunųjų dzūkaičių komanda nepalikusi jokių vilčių varžovėms tapo šalies čempionėmis.

Po itin sėkmingo merginų starto savo jėgas išbandė ir vaikinai. Svorio kategorijoje iki 59 kg Lukas Saulevičius liko ketvirtas, iki 66 kg Ignas Bernatavičius užėmė penktą vietą, Lukas Alaburda liko ketvirtas svorio kategorijoje iki 74 kg, o jo komandos draugas Irmantas Baublys ne tik iškovojo sidabro medalį, bet liko ketvirtas tarp absoliučiai stipriausių Lietuvos vaikinų. Svorio kategorijoje iki 83 kg po atkaklios kovos Augustinas Gavelis užėmė 4 vietą, o Marius Niadzvetskas laimėjo sidabrą. Sunkiausių vaikinų kategorijoje Lukas Stanulionis užėmė 4 vietą, jį aplenkė bronzos medalį pelnęs Deimantas Marcinkevičius.

Geležies lygos komanda dėkoja rėmėjui „Bodex Lietuva“ už marškinėlius, kuriais pasipuošė čempionato metu ir visiems kurie palaikė ir tikėjo varėniškių pergalėmis!

Treneris Linas Sabaitis