Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtame tinklinio 6×6 turnyre – 8 komandų susitikimas

Po dviejų metų pertraukos į Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos sporto salę sugrįžo, jau 9 metus organizuojamas, tradicinis tinklinio 6×6 turnyras skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Į turnyrą susirinko 8 komandos iš Varėnos, Senosios Varėnos, Merkinės, Valkininkų, Marijampolės, Leipalingio, Druskininkų bei Šalčininkų rajono.

Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po keturias ekipas, iš kurių du stipriausi šešetukai pateko į pusfinalius.

4. „Alfa Merkinė“

Pusfinalyje netrūko kovos, „Balti paukščiai“ 2:1 įveikė svečius iš Leipalingio, o kitoje poroje Senoji Varėna 2:0 įveikė Butrimonis (Šalčininkų raj.).

Trečiosios vietos medalius po atkaklių rungtynių 2:1 iškovojo Butrimonys įveikią Leipalingio šešetuką. Finalas tapo šio turnyro puošmena, „Balti paukščiai“ 2:1 (26:28, 26:24, 15:5) palaužė Senąją Varėną ir iškovojo čempionų taurę.

Dėkojame turnyro teisėjams – Jonui Šiškevičiui, Ritai Rimgailienei ir Tadui Kazlauskui bei sekretoriato merginoms Veronikai Bulgakaitei ir Gabrielei Kasperaitei už pagalbą.