Lietuvos rankinio lygos čempionai – Laurynas Palevičius ir Taurintas Markiavičius

Po dešimties metų pertraukos į Lietuvos rankinio lygos finalą sugrįžusiam tituluočiausiam šalies rankinio klubui Kauno „Granitui“ nepavyko nukarūnuoti čempionės titulą apgynusios Vilniaus „Šviesos“. Finalo serijoje iki trijų pergalių net dvejose rungtynėse prireikė pratęsimo, viename susitikime nugalėtoją lėmė vos vienas įvartis. Tačiau ketvirtose rungtynėse intriga laikėsi tik pirmą kėlinį.

 Namuose žaidę „Šviesos“ rankininkai jau per pirmą kėlinį susikrovė 6 įvarčių persvarą 19:13. Po pertraukos šeimininkai nuolat didino persvarą ir įpusėjus kėliniui vilniečių pranašumas tapo dviženklis. „Šviesa“ iškovojo pergalę rezultatu 36:26 ir laimėjo finalo seriją 3:1.

Čempionais tapo du varėniškiai – Laurynas Palevičius ir Taurintas Markiavičius.