Vaikai, jaunimas ir jų šeimos kviečiami į sportinius užsiėmimus Nr. LT-PL-2S-125

Nuo šių metų sausio 1 dienos pradėtas įgyvendinti pirmasis tarptautinis kartu su pasienio partneriais projektas „Aktyvios ir sveikos pasienio bendruomenės“, skirtas Varėnos rajono ir Ožyšo savivaldybių (Lenkijos Respublika) bendruomenėms. Šiuo projektu partneriai sprendžia bendrą pasienio problemą – rizikos jaunimo ir vaikų žinių trūkumą kaip teisingai sportuoti, kad savęs nežaloti, taip pat nepakankamą sporto erdvių buvimą pasienio bendruomenėse, kuriose nemokamai galėtų sportuoti rizikos vaikai ir jaunimas.

Įgyvendinant projektą Varėnos sporto centras balandžio – birželio mėnesiais organizuoja nemokamus užsiėmimus socialinę atskirtį patiriantiems vaikams ir jaunimui bei jų šeimos nariams, taip pat gausių šeimų nariams – balandžio 20 ir 27 dienomis, gegužės 18 ir 25 dienomis, birželio 8 dieną. Užsiėmimai vyks sporto centre nuo 10.00 iki 18.00 val. Registracija į užsiėmimus vyksta iki balandžio 16 dienos el. paštu rolandas.markinas@varena.lt

Projektas „Aktyvios ir sveikos pasienio bendruomenės“ finansuotas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal Interreg V-A Lietuvos–Lenkijos bendradarbiavimo programą. Bendras projekto biudžetas 49 684,25 Eur, ES bendrai finansuojama 42 231,61 Eur. Varėnos sporto centui tenkanti projekto lėšų dalis – 39127,25 Eur, iš jų Europos Regioninės plėtros fondo (Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos) parama sudaro 33258,16 Eur.

Varėnos sporto centro informacija

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *