„Neptūno dieną“ daugiavaikės šeimos nuotaikingai pramogavo Varėnos baseine

Minėdama Pasaulinę vandens dieną, Varėna tapo simboline daugiavaikių šeimų sostine. Šiai progai skirtoje socialinėje akcijoje – Varėnos baseine vykusioje nuotaikingoje „Neptūno dienoje“ – nemokamai pramogavo maždaug trys šimtai asmenų iš penkiasdešimties daugiavaikių Varėnos rajono šeimų – mamyčių, tėvelių ir vaikų. Šią dovaną vietos bendruomenei skyrė „Neptūno“ natūralų mineralinį vandenį išgaunanti ir gaminanti „Coca-Cola“ bendrovė, renginį organizavusi drauge su Varėnos sporto centru.

Iš anksto užsiregistravusieji net dvi valandas nemokamai mėgavosi vandens procedūromis – visomis centre teikiamomis paslaugomis, pirčių zona bei vandens aerobikos užsiėmimais, kuriuos linksmai ir su nuotaikinga muzika vedė profesionali kineziterapeutė Viktė Stankevičiūtė.

Po baseino erdvę artistiškai ir linksmai šėliojo svetingasis šventės šeimininkas Neptūnas. Kiekvieną atėjusį jis svetingai sutiko, kalbino vaikus, dovanojo gerą nuotaiką ir noriai fotografavosi su visais norinčiais įsiamžinti. Lankytojai linksmai pozavo ir džiaugėsi čia pat gavę dovanų nuotrauką iš specialios fotobūdelės. Kiekvienas turėjo galimybę pasidaryti asmenukę ir įsiamžinti su Vandens dienos atributika bei Jūros personažu, kuris kiekvieno norinčio kadrus pavertė kur kas spalvingesniais ir linksmesniais. Turiningai praleisti laiką laukiantiems savo eilės ar jau pasimėgavusiems baseino paslaugomis kvietė ir specialiai įrengtos įvairių pramogų erdvės.

Norintys galėjo susikaupti prie šaškių lentos ir sužaisti partiją su šaškių meistru Deiviu Janulevičiumi arba su kitais lankytojais. Mėgstantys piešti, galėjo išbandyti piešimą ant vandens, kurio mokė mokytoja Vilija Latvienė. Vaikai ir suaugusieji noriai griebėsi teptukų ir neilgai trukus vandenyje nutapyti piešiniai jau vaiskiausiomis spalvomis žėrėjo popieriuje. Šventinę atmosferą čia kūrė nuotaikinga muzika. Kiekvienas vaikas buvo pavaišintas renginio rėmėjo – kavinės „Fortūna“ – dovanotais ledais.

„Coca-Cola HBC Lietuva“ viešųjų ryšių ir komunikacijos vadovė Gabrielė Šerėnienė pasidžiaugė, kad „Neptūno diena“ Varėnoje pranoko lūkesčius. Ji nuoširdžiai dėkojo visiems, kas puikiai organizavo bei prisidėjo organizuojant šią socialinę akciją Varėnos krašto daugiavaikėms šeimoms. „Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad „Neptūno diena“ – nerealiai gerai pavykęs renginys. Varėna – nuostabus gamtos ir vandens kraštas. Mūsų bendrovė skiria didelį dėmesį tvariai plėtrai ir rūpinasi aplinka, kurioje vysto verslą. Remiame Varėnos įmones bei čia vykstančius renginius. Varėnoje organizavome Šeimos dieną savo bendrovės darbuotojams. Esam dėkingi, kad prasideda gražus mūsų bendrovės ir Varėnos visuomenės bendradarbiavimas. Didelis malonumas dirbti su Varėnos žmonėmis kartu, visur sulaukiam geranoriškumo. Smagu, kad jo sulaukiam daugiau nei tikėjomės. „.

Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta pažymi, kad suorganizuota „Neptūno diena“ Varėnos baseine – puiki socialinė akcija ir įsimintina dovana daugiavaikėms rajono šeimoms. „Džiugu, kad baseine apsilankę Varėnos bendruomenės nariai patenkinti. Jų atsiliepimai liudija, kad tokių socialinių akcijų ir šeimų palaikymo tikrai reikia. Smagu, kad Varėnos rajono savivaldybės ir „Coca Cola HBC Lietuva“ bei bendrovei priklausančios Varėnoje veikiančios natūralaus mineralinio vandens gamyklos „Neptūnas“ bendradarbiavimas jau duoda rezultatų, kuriais gali džiaugtis mūsų rajono gyventojai. Dėkojame bendrovės atstovams už „Neptūno dienos֧“ finansavimą bei pozityvų požiūrį prisidėti prie Varėnos baseino veiklų įgyvendinimo. Tikiuosi, kad mums pavyks bendradarbiauti dar glaudžiau, kad gražias iniciatyvas bei projektus galėtume bendrai įgyvendinti Varėnos rajono gyventojų labui. Nuoširdus ačiū Varėnos sporto centro kolektyvui už puikiai suorganizuotą šventę mūsų rajono daugiavaikėms šeimoms.

Varėnos sporto centro direktorius Ruslanas Oleinik sakė, kad „Neptūno diena“ -pavykęs renginys. „Atėję į baseiną žmonės patenkinti, džiaugiasi, dėkoja, o tie, kurie čia apsilankė pirmą kartą, sakė, kad tikrai ateis dar ne sykį“.

Varėnos sporto centro sportinės veiklos projektų vadovas Rolandas Markinas pažymėjo, jog ši socialinė akcija buvo skirta Varėnos rajono daugiavaikėms šeimoms norint, kad Varėnos baseine teikiamomis pramogomis galėtų pasimėgauti ir tos šeimos, kurios dėl finansinių sunkumų čia ateiti neturi galimybės. „Norime, kad šeimos, atėję pirmą kartą, sugrįžtų, atvestų vaikus. Siekiame, kad vaikai nebijotų vandens, išmoktų plaukti. O gal netgi panorės aktyviai sportuoti lankydami treniruotes“.

Varėniškių Linos ir Manto Gegužių šeima, į baseiną atėjusi su mažiausiomis atžalomis – vienuolikos mėnesių Jokūbu ir beveik trijų metukų Motiejumi, dėkojo organizatoriams, kad turėjo galimybę pirmą kartą ateiti ir vandens pramogas išbandyti su mažais vaikais, nes anksčiau nedrįsdavo jų vestis kartu. „Dėkojame visiems, kurie atsakingai ir geranoriškai pasirūpino, kad ir daugiavaikės šeimos, kurios nelabai išgali nupirkti bilietų į baseiną visai šeimai, turėjo galimybę šiandien čia smagiai pasipliuškenti“.

Lilija Mikšianienė iš Kaniavos kaimo džiaugėsi, kad ši diena – tai ir puiki galimybė turiningai ir linksmai praleisti laisvalaikį su vaikais.

Šeštadienį baseine su vaikais linksmai praleidę varėniškiai Lionė ir Ernestas Petrušiai, kurie augina tris savo ir tris globojamus vaikus, sakė, jog tai tikrai puiki organizatorių dovana Varėnos rajono bendruomenei. „Mūsų didelė šeima, todėl tikrai ne dažnai galime ateiti visi į baseiną, o šiandien čia galime pramogauti nevaržomi. Gera nuotaika, puiki draugija, linksmos pramogos, skanūs ledai. Ačiū“, – dėkojo jie.

„Neptūno diena“ tapo puikia dovana bei smagiu pasibuvimu kartu baseine ir Varėnos bendruomeninių globos namų Naujųjų Valkininkų, Varėnos ir Žilinų šeimynų vaikams ir juos atlydėjusioms auklėtojoms. „Neptūno dienos“ organizatoriai džiaugiasi, kad ši socialinė akcija tikrai pavyko, ir Varėnos rajono daugiavaikės šeimos turėjo puikią progą papramogauti ir turiningai bei įsimintinai praleisti laisvalaikį Varėnos baseine.

Rūta Averkienė,
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyr. specialistė,
tel. (8 310) 31 980, 8 614 99 144, el. paštas ruta.averkiene@varena.lt.

Nuotraukos: Fabula.