Varėnos smiginio čempionate prabėgo VI turas

Pirmadienis smiginio entuziastams jau tapo pačia laukiamiausia savaitės diena. Ne išimtis buvo ir šis pirmadienis, kada tradiciškai visi smiginio mėgėjai rinkosi jau į VI smiginio etapą. Šį kartą susirinko, kolkas, rekordinis dalyvių skaičius – 16.

VI etape ir vėl turėjome keletą svečių iš Alytaus, Vilniaus bei Trakų miestų, bei 3 naujus dalyvius, kurie savo laimę prie smiginio lentos bandė pirmą kartą.

Šįkart geriausiai sekėsi Edgarui Pigulevičiui iš Trakų, kuris finale rezultatu 3:0, užtikrintai nugalėjo varėniškį Raimundą Garbų. Trakų atstovui tai buvo antroji pergalė Varėnos čempionate, tuo tarpu Raimundui Garbui tai jau buvo trečiasis pralaimėtas finalas.

Mažajame finale triumfavo varėniškis Deivis Janulevičius, rezultatu 3:0 nugalėjęs vilnietę Eglę Galdikaitę.

Nors ir sulaukdami stiprių varžovų iš kitų miestų, varėniškiai išlaiko lyderių pozicijas vietiniame čempionate. Pirmoje reitingo vietoje, kolkas, tvirtai laikosi Gintaras Vosylius, antrąją vietą, po pirmadienio finalo susigrąžino Raimundas Garbus, į trečiąją vietą nukrito Deivis Janulevičius, ketvirtas – sparčiai lyderius besivejantis trakiškis Edgaras Pigulevičius.

Turnyro organizatoriai džiaugdamiesi ir laukdami toliau tokio didelio dalyvių skaičiaus primena, kad smiginis Varėnoje žaidžiamas kiekvieną pirmadienį 18.30 val., kavinėje „Šaka“, adresu Vytauto g. 17. Sekantis, VII etapas, taip pat vyks pirmadienį, gegužės 13 d.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *